Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety •
Rozwiązany Problem z pojawiającym się po starcie systemu ekranie logowania (rozwiązany) - Wersja do druku

+- Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety • (https://windows7forum.pl)
+-- Dział: Pomoc i wsparcie, Windows 7 (/pomoc-i-wsparcie-windows-7-26-f)
+--- Dział: Konfiguracja i optymalizacja Windows 7 (/konfiguracja-i-optymalizacja-windows-7-9-f)
+--- Wątek: Rozwiązany Problem z pojawiającym się po starcie systemu ekranie logowania (rozwiązany) (/problem-z-pojawiajacym-sie-po-starcie-systemu-ekranie-logowania-rozwiazany-5031-t)



Problem z pojawiającym się po starcie systemu ekranie logowania (rozwiązany) - szpieg15 - 06.03.2010 18:19

Witam!
Mam problem... Po zainstalowaniu VMware Workstation podczas startu systemu pojawia się ekran logowania podobny do tego jaki jest po zablokowaniu komputera przy pomocy kombinacji ctrl+alt+delete. Potrzebowałbym się tego pozbyć bo jest to uciążliwe.
Z góry dzięki za pomoc.


RE: Problem z pojawiającym się po starcie systemu ekranie logowania - slump - 06.03.2010 19:28

Chcesz się pozbyć potrzeby logowania czy zmienić po prostu okno?

Jeśli to 1-wsze to:

W uruchom wpisz i uruchom takie polecenie:
Control userpasswords2

Na karcie Użytkownicy zaznacz konto i odznacz zaznaczenie przy Aby używać tego komputera użytkownik ....

Jeśli druga opcja to:

W uruchom wpisz i uruchom takie polecenie:
Control userpasswords2

Na karcie Zaawansowane odznacz na dole opcję żądaj od użytkowników ...


RE: Problem z pojawiającym się po starcie systemu ekranie logowania - szpieg15 - 06.03.2010 19:41

Nie po prostu nie mam hasła a pojawia się obrazek z nazwą użytkownika i chcę się tego pozbyć...


RE: Problem z pojawiającym się po starcie systemu ekranie logowania - slump - 06.03.2010 19:58

Wykonaj to co napisałem jako pierwsze Cwaniak


RE: Problem z pojawiającym się po starcie systemu ekranie logowania - szpieg15 - 06.03.2010 20:11

Czyli muszę sobie wymyślić jakieś hasło Zacieszacz

I nic to nie dało wręcz pogorszyło...


RE: Problem z pojawiającym się po starcie systemu ekranie logowania - slump - 06.03.2010 20:19

Nie wiem co zrobiłeś, żadnego hasła nie musisz zakładać. Napisz do mnie pw ze swoim nr. gg a pokażę Ci jak to ustawić.

Tak jak opisałem ustawiłem i działa.