Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety •
Nagrywanie dwóch źródeł audio na raz Windows XP - Wersja do druku

+- Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety • (https://windows7forum.pl)
+-- Dział: Inne (/inne-11-f)
+--- Dział: Pozostałe systemy Windows (/pozostale-systemy-windows-31-f)
+--- Wątek: Nagrywanie dwóch źródeł audio na raz Windows XP (/nagrywanie-dwoch-zrodel-audio-na-raz-windows-xp-50086-t)



Nagrywanie dwóch źródeł audio na raz Windows XP - irocket - 20.05.2016 18:06

Witajcie, jakiś czas temu postawiłem sobie Windowsa XP na oddzielnej partycji celem zagrania sobie w stare gry i ich nagrywania. Niestety nie mogę sobie poradzić z problemem nagrywania dwóch ścieżek audio równolegle. Sterowniki audio ze strony producenta płyty (ASUS) zainstalowane. Problem polega na tym, że jak chcę nagrać swój komentarz, to uruchamiam Audacity, tam wybieram "wejście mikrofonu" i uruchamiam nagrywanie. To co mówię nagrywa się bez problemu. Jednak wystarczy, że wejdę wtedy do okna z grą, Audacity zaczyna przechwytywać dźwięk z gry, po przełączeniu okna z gry na pulpit, znów Audacity przechwytuje mój głos. Podobnie jest z Bandicam, jak ustawię dwie ścieżki audio, to nagrywa dwie, ale je miesza i zniekształca (zamiast jednej ścieżki z audio z gry, a drugiej z moim komentarzem, są dwie takie same, połączony dźwięk z gry i mój komentarz, do tego zniekształcone). Czy ktoś spotkał się z podobnym problemem lub wie może, co można zrobić?