Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety •
Aktualizacja pakietów językowych na Ultimate - Wersja do druku

+- Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety • (https://windows7forum.pl)
+-- Dział: Pomoc i wsparcie, Windows 7 (/pomoc-i-wsparcie-windows-7-26-f)
+--- Dział: Instalacja i aktualizacja Windows 7 (/instalacja-i-aktualizacja-windows-7-8-f)
+--- Wątek: Aktualizacja pakietów językowych na Ultimate (/aktualizacja-pakietow-jezykowych-na-ultimate-4990-t)



Aktualizacja pakietów językowych na Ultimate - rob_75 - 05.03.2010 12:31

Niedawno kupiłem 7 i gość w sklepie zapewniał mnie, że wersje językową (polską ) system mi zaktualizuje sam. Minął już ponad tydzień i nic - system aktualizował jakieś pierdoły a języka polskiego nie! Co chwila naciskam sprawdź aktualizacje i nic! Zaczynam się zastanawiać czy dobrze wydałem pieniądze. Czy ktoś mógłby doradzić skąd mogę pobrać te oryginalne aktualizacje - czy iść do tego sprzedawcy i odbić mu numer buta na czole..


RE: aktualizacja pakietów językowych na ultimate - Aspo - 05.03.2010 12:40

Jeśli masz wersję Ultimate to w aktualizacjach opcjonalnych masz między innymi pakiet polski; Po prostu pobierz tą aktualizację.


RE: Aktualizacja pakietów językowych na Ultimate - rob_75 - 05.03.2010 12:49

Nie jestem pewien czy mam - jak próbuję zmienić język , to nakazuje pobrać aktualizację - a w aktualizacjach - pojawia się komunikat , że nie ma nowych aktualizacji... takie magiczne koło.


RE: Aktualizacja pakietów językowych na Ultimate - Aspo - 05.03.2010 13:10

Chodzi o aktualizację opcjonalną. Jeśli masz wersje ultimate to opcję zmiany języka musisz mieć.
Pozwól że zwrócę Ci uwagę. Zdanie zaczynamy z dużej litery.Zadowolony


RE: Aktualizacja pakietów językowych na Ultimate - Lalik - 05.03.2010 20:00

Klikasz na taki niebieski link z aktualizacjami opcjonalnymi, na pewno już to masz w opcjonalnych skoro win się aktualizował, tam wybierasz plik językowy polski, włączy się instalator i język się zainstaluje, nie wiem jak w wersji sklepowej ale w tych wcześniejszych trzeba było wejść w zegar, język i region, w panelu sterowania i tam pozmieniać ustawienia regionalne i załadować plik języka, skopiować ustawienia dla ekranów powitalnych i zmienić opcje klawiatury na polski programisty.


RE: Aktualizacja pakietów językowych na Ultimate - rob_75 - 05.03.2010 23:15

Nie chcę być złośliwy , ale lepiej Wam wychodzą podpowiedzi odnośnie j.polskiego. Ustawienie zegara dotyczy ustawień czasu ,strefy ( Date and Time - przepraszam , że time napisałem z dużej litery ale tak mam napisane). U mnie jest coś takiego :Region and Language i dalej : Display language - tutaj nie mam możliwości zmiany .Mam jedynie możliwość kliknięcia na Install/uninstall language .Po naciśnięciu Install pojawia się nowe okno :Lauch Windows Update ( znowu mam nie wiadomo dlaczego z dużej litery ) lub Browse computer or network. PO naciśnięciu tego pierwszego pojawia się :Windows is up to date .Naciśnięcie Check for updates nic nie daje. Naciśnięcie :Browse computer or network każe mi wskazać lokalizacje której zresztą nie znam. Za ewentualne błędy przepraszam i bardzo bym prosił o radę w stylu :Naciśnij to ,potem to ,tu zmień itp.Dodam jeszcze , że ustawienia regionalne i klawiatury są ok. Odpisałem tak późno bo dopiero teraz wróciłem z pracy.


RE: Aktualizacja pakietów językowych na Ultimate - slump - 05.03.2010 23:29

Pytanie podstawowe jaką wersję Windows 7 masz?

Jeśli Ultimate to jak jesteś w Windows Update i wybierzesz aktualizacje opcjonalne to powinien być do wyboru język polski, po jego instalacji trzeba jeszcze zmienić w opcjach regionalnych.

Jeśli masz inną wersję Windows napisz a powiemy co wtedy.


RE: Aktualizacja pakietów językowych na Ultimate - rob_75 - 06.03.2010 00:44

Jak w temacie : Windows 7 ULTIMATE.


RE: Aktualizacja pakietów językowych na Ultimate - slump - 06.03.2010 00:47

Jeśli Ultimate to jak jesteś w Windows Update i wybierzesz aktualizacje opcjonalne to powinien być do wyboru język polski, po jego instalacji trzeba jeszcze zmienić w opcjach regionalnych.


Jeśli to nic nie daje wyślij mi pw z Twoim nr. gg a postaram się rzucić okiem i pomóc.


RE: Aktualizacja pakietów językowych na Ultimate - rob_75 - 06.03.2010 00:56

W Windows Update mam:Control panel home ,Check fo updates , Change settings , View updates history , Restore hidden updates , Updates:frequently asked questions .Tyle.Chciałbym przypomnieć ,że mam wyrazy w j.angielskim - więc nie będzie napisane "aktualizacje opcjonalne"
Niestety jeszcze nie mam zainstalowanego gg. Dopiero zaczynam instalować poszczególne programy. Chciałem na samym początku zrobić porządek w systemie.
Daję sobie spokój - zwracam 7 i przechodzę na starego , poczciwego XP.


RE: Aktualizacja pakietów językowych na Ultimate - ihatebuffering - 06.03.2010 14:18

Dlaczego ? Tylko przez to że nie znasz angielskiego i nie potrafisz wejść WU i kliknąć 3 razy myszką ? Wchodzisz do Windows Update, klikasz "Check for updates", potem np "33 optional updates are available" (liczba może się różnić), klikasz i masz listę języków, szukasz polskiego (Polish), zaznaczasz go, klikasz "ok", a następni "instal updates" . Po tym w menu start piszesz "change display language" i wybierasz tam polski, wylogowujesz się, logujesz na nowo i już masz. Takie straszne to ?


RE: Aktualizacja pakietów językowych na Ultimate - jacek-placek - 06.03.2010 17:36

WitamUśmiechnięty A ja sądzę, że rob_75 po prostu ściągnął "pirata" i tyle, ma problem z zainstalowaniem i obsługą podstawowych funkcji, a tutaj trafił, żeby znaleźć rozwiązanie tego problemu. Aktualizacja pakietów językowych jest jedną z najprostszych rzeczyCwaniak Zresztą, nawet jeśli nie zna się j.angielskiego( ja np. nie znam) ,to są translatory, które niejednemu już "uratowały życie". Podobno Windows 98 był również niezłyZadowolonyZadowolony


RE: Aktualizacja pakietów językowych na Ultimate - slump - 06.03.2010 18:00

Ja czekam na kontakt jeśli nie dasz rady, bo wszystko już zostało napisane.