Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety •
Słuchawki w przednim panelu nie działają - Wersja do druku

+- Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety • (https://windows7forum.pl)
+-- Dział: Pomoc i wsparcie, Windows 7 (/pomoc-i-wsparcie-windows-7-26-f)
+--- Dział: Konfiguracja i optymalizacja Windows 7 (/konfiguracja-i-optymalizacja-windows-7-9-f)
+--- Wątek: Słuchawki w przednim panelu nie działają (/sluchawki-w-przednim-panelu-nie-dzialaja-4988-t)



Słuchawki w przednim panelu nie działają - g681 - 05.03.2010 12:04

Witam, podłączyłem zestaw głośników 5.1 (udało sie je skonfigurować zgodnie z przedstawionym na tym forum opisem ), wszystko jest w porządku. Problem jest z podłączonymi słuchawkami w przednim panelu - ani mikrofon, ani słuchawki - nie wykrywa ich w ogóle po podłączeniu. Zainstalowałem najnowsze sterowniki realtek, do płyty głównej też są nowe. Próbowałem zmieniać coś w u stawieniach (metodą prób i błędów ), udało się tylko tyle, że w słuchawkach jest ledwo słyszalny dźwięk (po mimo, że wszystko jest pod głoszone na maksa). Jeśli mógłby ktoś coś podpowiedzieć będę wdzięczny. Pozdrawiam.


RE: Słuchawki w przednim panelu nie działają. - PLANETKA - 05.03.2010 12:08

g681 To ja bym sprawdził czy w tym przednim panelu, jest wszystko ok i czy wtyki aby nie są już uszkodzone ,ja miałem tak podobnie to musiałem je wymienić i potem działały prawidłowo.


RE: Słuchawki w przednim panelu nie działają. - g681 - 05.03.2010 12:23

Niby działały jakieś 3 dni temu, jak mialem XP.. ale spróbuje coś pogrzebać :-)


RE: Słuchawki w przednim panelu nie działają - valmorpl - 05.03.2010 15:52

Podaj jaki masz sprzęt . Głównie płyta główna.


RE: Słuchawki w przednim panelu nie działają - g681 - 05.03.2010 16:22

Płyta główna gigabyte ga-g31m-es2l, sterowniki były zaktualizowane do najnowszych ..tak jak pisałem jakies 3 dni temu na XP wszystko działało.


RE: Słuchawki w przednim panelu nie działają - slump - 05.03.2010 23:42

Jak jesteś w panelu sterania w aplecie Realteka kliknij w zaawansowane ustaw. urządzenia i wybierz opcję równoczesne odtwarzanie dwóch różnych ...


RE: Słuchawki w przednim panelu nie działają - slump - 06.03.2010 20:02

Czyli problem rozwiązany? Jeśli nie napisz mi pw ze swoim nr. gg a zobaczę co można zrobić.


RE: Słuchawki w przednim panelu nie działają - danet - 11.03.2010 19:03

Witam Uśmiechnięty
Przy czytaniu powyższych postów sprawdziłem, czy działają moje słuchawki na przednim panelu. Cisza Smutny Pod opcja zaawansowane jest żółta teczka. Po kliknięciu na nią otwiera się okno dialogowe, w którym należy zaznaczyć pierwsza opcję, podpisaną "Wyłącz wykrywanie..."
Dziwne, ale działa.