Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety •
PROBLEM PRZY URUCHAMIANU SYSTEMU / WYŚWIETLA MI SIĘ KOMUNIKAT O MODULE .PROSZE O POM - Wersja do druku

+- Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety • (https://windows7forum.pl)
+-- Dział: Forum (/forum-1-f)
+--- Dział: Kosz (/kosz-3-f)
+--- Wątek: PROBLEM PRZY URUCHAMIANU SYSTEMU / WYŚWIETLA MI SIĘ KOMUNIKAT O MODULE .PROSZE O POM (/problem-przy-uruchamianu-systemu-wyswietla-mi-sie-komunikat-o-module-prosze-o-pom-4980-t)



PROBLEM PRZY URUCHAMIANU SYSTEMU / WYŚWIETLA MI SIĘ KOMUNIKAT O MODULE .PROSZE O POM - saramik20 - 04.03.2010 23:33

Witam otuż problem mam następujący, gdy włączam komputer moge wejść do biosu itd..ale niestety gdy czekam na moment logowania nic mi takiego nie wyskakuje tylko pojawia sie komunikat "moduł ładujący wznawiania działania systemu" i są do wyboru dwie opcje 1.kontynuuj wznawianie działania systemu , 2.coś z rozruchem systemu,ale mniejsza o to ponieważ klawiatura nie działa i nie moge wybrać żadnej opcji, klawiatura nie działa tylko gdy pojawia się ten komunikat,w biosie jednak działa normalnie. Proszę o poradę, chciałabym zainstalować win XP i mieć z głowy 7[font=Times New Roman][/font] .