Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety •
Problem z instalacją Net Framework 2.0 - Wersja do druku

+- Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety • (https://windows7forum.pl)
+-- Dział: Pomoc i wsparcie, Windows 7 (/pomoc-i-wsparcie-windows-7-26-f)
+--- Dział: Software (/software-27-f)
+--- Wątek: Problem z instalacją Net Framework 2.0 (/problem-z-instalacja-net-framework-2-0-4965-t)



Problem z instalacją Net Framework 2.0 - niunius93 - 04.03.2010 16:16

Witam...kupiłem niedawno urządzenie wielofunkcyjne 3w1(skaner,drukarka,ksero)Lexmark X4975 i dostałem do niej dołączone oprogramowanie, które wymaga NET Framework 2.0. Po ściągnięciu tego dodatku do Windowsa z internetu wersję x64 (bo takiego mam Windowsa) podczas instalacji wyskoczył błąd a właściwie informacja, że ten plik jest już zainstalowany wraz z systemem operacyjnym. I mam kilka pytań co do tego..
1. Czemu to oprogramowanie nie czyta mi tego zainstalowanego frameworka?
2.Co mogę zrobić żeby działało to?

Z góry dzięki za odpowiedzi :]


RE: Problem z instalacją Net Framework 2.0 - slawektor - 04.03.2010 17:14

NET Framework stanowi jeden z komponentów bazowych systemu Windows 7. Masz go w wersji 3.5. czyli nowszej od tej którą chcesz zainstalować. Próbowałeś czy te urządzenie działa bez instalacji NET Framework 2.0?


RE: Problem z instalacją Net Framework 2.0 - niunius93 - 04.03.2010 18:33

Tzn. urządzenie same w sobie działa..tylko program dodany do obróbki do tego urządzenia wymaga net frameworka 2 i bez niego nie chce pójśćSmutny


RE: Problem z instalacją Net Framework 2.0 - slump - 05.03.2010 20:18

Pokaż najlepiej screena z błędem jakie to nieprogramowanie podaje, napisz też jak to oprogramowanie się nazywa i w jakiej jest wersji.


RE: Problem z instalacją Net Framework 2.0 - annag552 - 05.01.2012 14:39

(05.03.2010 20:18)slump napisał(a):  Pokaż najlepiej screena z błędem jakie to nieprogramowanie podaje, napisz też jak to oprogramowanie się nazywa i w jakiej jest wersji.

Sluchaj ja mam ten sam problem, rozwiazales tą zagadke? bo mi wyskakuje ten sam komunikat mam net framework 3.51 odznaczony w funkcjach systemu i tak program tego nie widzi i żąda framework 2.0 potem mi sie komputer wiesza przez to no masakra, co tu zrobic?pomóżcie prosze