Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety •
Wyłączanie się systemu windows z powodu przegrzewania. - Wersja do druku

+- Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety • (https://windows7forum.pl)
+-- Dział: Windows 7 (/windows-7-4-f)
+--- Dział: Dyskusja ogólna (/dyskusja-ogolna-5-f)
+--- Wątek: Wyłączanie się systemu windows z powodu przegrzewania. (/wylaczanie-sie-systemu-windows-z-powodu-przegrzewania-49621-t)



Wyłączanie się systemu windows z powodu przegrzewania. - Patryk1222313 - 02.04.2016 18:21

Witam mój laptop wyłącza się z powodu przegrzewania CPU macie jakąś rade by zapobiec temu?
Oprócz podkładki.


RE: Wyłączanie się systemu windows z powodu przegrzewania. - LadyInBlue - 02.04.2016 19:11

Wyczyść wentylator, zmień pastę termoprzewodzącą.


RE: Wyłączanie się systemu windows z powodu przegrzewania. - thermalfake - 06.04.2016 19:41

Skąd wiadomo, że się wyłącza z powodu przegrzewania ?
Były robione jakieś odczyty aplikacjami w stanie idle oraz load np HW Monitor ?
A może najzwyczajniej upadł nawet delikatnie i naruszyło to układ chłodzenia ?

Cytat:Wyczyść wentylator, zmień pastę termoprzewodzącą.

Do tego trzeba mieć zdolności manualne i jako takie doświadczenie bo wyrzeźbić plastiki obudowy, połamać je, zrobić zwarcie, nie poskładać do kupy lub źle złożyć chłodzenie to ja już wiele razy widziałem.
Zresztą napisał kiedyś zacytuję @up Mi nie brak hajsu xd więc rozsądniej jest to oddać do serwisu na profesjonalną konserwację komuś kto z czymś takim nie miał do czynienia (a skoro pyta to nie bardzo mógł mieć), chyba, że to kolejny ściemniacz.