Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety •
Karta sieciowa: połączenie lokalne nie ma poprawnej konfiguracji protokołu IP - Wersja do druku

+- Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety • (https://windows7forum.pl)
+-- Dział: Pomoc i wsparcie, Windows 7 (/pomoc-i-wsparcie-windows-7-26-f)
+--- Dział: Sieci komputerowe (/sieci-komputerowe-16-f)
+--- Wątek: Karta sieciowa: połączenie lokalne nie ma poprawnej konfiguracji protokołu IP (/karta-sieciowa-polaczenie-lokalne-nie-ma-poprawnej-konfiguracji-protokolu-ip-49424-t)



Karta sieciowa: połączenie lokalne nie ma poprawnej konfiguracji protokołu IP - Arti9418 - 10.03.2016 16:23

Witam , mam problem iz nie mogę sie połączyć z internetem, rano na chwile włączyłem pc zeby cos sprawdzić na internecie po czym wyłączyłem , popołudniu wracam i tu brak połączenia internetowego do pc.

Aktulanie mam wlaczone wifi na telefonie i polaczony przez USB z pc (Tethering przez USB) ale wiecznie nie bede tak robil i potrzebuje pomocy aby rozwiazac problem


RE: Karta sieciowa: połączenie lokalne nie ma poprawnej konfiguracji protokołu IP - Celownik - 10.03.2016 16:36

Próbowałeś rozwiązywanie problemów z połączeniami?
Pewnie IP i DNS powinno być na "uzyskaj automatycznie" masz tak ustawione.


RE: Karta sieciowa: połączenie lokalne nie ma poprawnej konfiguracji protokołu IP - Arti9418 - 10.03.2016 16:41

oczy3wiscie Uśmiechnięty