Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety •
Rozwiązany System uruchamia się ponownie - RC (rozwiązany) - Wersja do druku

+- Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety • (https://windows7forum.pl)
+-- Dział: Pomoc i wsparcie, Windows 7 (/pomoc-i-wsparcie-windows-7-26-f)
+--- Dział: Hardware (/hardware-28-f)
+--- Wątek: Rozwiązany System uruchamia się ponownie - RC (rozwiązany) (/system-uruchamia-sie-ponownie-rc-rozwiazany-4941-t)



System uruchamia się ponownie - RC (rozwiązany) - Scorpio - 03.03.2010 17:09

Witam,
Mam tego kompa od ponad miesiąca. Ma dziwne objawy, ponieważ sam od siebie wyłącza się i włącza i to nie ważne, w jakim momencie.
Parametry:
Intel Core 2 Quad Q8300
Pamięć ram 4 gb
Graficzna karta NVIDIA GeForce GTS 250
Windows 7 Enterprise 64-bitowy

Proszę o pomoc, bo nie mam czasu oddawać go na gwarancję.
Niby jest jakaś w komputerze opcja, że w razie awarii komputer uruchamia się ponownie, może to zadziała jak to odznaczę ale nie wiem gdzie to jest w panelu sterowania, więc proszę o jakąś ścieżkę.
Zaraz będą wszyscy zrzucać winę na zasilacz ale nowy chyba w miesiąc się nie rozwali a 550 W to dosyć sporo, nawet na to, aby zabrakło energii właśnie na tą chwile, gdzie się restartuje. Proszę o pomoc.


RE: System uruchamia się ponownie - ihatebuffering - 03.03.2010 17:30

Podstawa w Win 7 to aktualne sterowniki, zaktualizujesz je przy pomocy tej porady http://windows7forum.pl/szukanie-i-aktualizacja-sterownikow-oraz-identyfikacja-sprzetu-porada-t-3501.html Cwaniak


RE: System uruchamia się ponownie - jakubi - 03.03.2010 18:49

A nie masz czasem Windows'a w wersji RC? Widzę, że napisałeś że masz Enterprise. Z tego co mi wiadomo ta wersja była ograniczona czasowo. Sprawdź build systemu. Jeżeli masz wersję 7100 to jest to wersja RC i od marca będzie się restartować co dwie godziny.


RE: System uruchamia się ponownie - Scorpio - 03.03.2010 23:47

To by się nawet zgadzało. A jeśli wgram Ultimate to nie będzie takich restartów?


RE: System uruchamia się ponownie - Irek. - 03.03.2010 23:52

Jeśli wgrasz legala to nie .