Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety •
W koszu Problem z odtwarzaniem filmów. - Wersja do druku

+- Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety • (https://windows7forum.pl)
+-- Dział: Forum (/forum-1-f)
+--- Dział: Kosz (/kosz-3-f)
+--- Wątek: W koszu Problem z odtwarzaniem filmów. (/problem-z-odtwarzaniem-filmow-48912-t)



Problem z odtwarzaniem filmów. - djmathius - 31.01.2016 20:12

Witam.

Po formacie komputera i instalacji Windows 7 nie działają mi filmy Online ale tylko te długie pełnometrażowe.

Mam zainstalowanego Adobe Flash Playera, Silverlighta, żadnych programów blokujących reklamy typu Adblock, oczywiście Javę najnowszą również.

Problem pojawia się w zasadzie na wszystkich przeglądarkach. Testowałem Internet Explorer, Google Chrome, Firefox i Operę i wciąż nic.

Instalowałem wersje Flasha pod wszystkie przeglądarki usuwając stare, restartując komputer itd.

Youtube działa i wszystkie krótkie filmiki na stronach typu cda itd.

Przykład cda:
- włączam coś typu kompilacja śmiesznych scen która trwa kilkanaście minut i się odtwarza bez problemu,
- włączam film np. 2012 i się ładuje, ładuje, ładuje i nic.

Będę wdzięczny za pomoc. Szukam w sieci, czytam o różnych rozwiązaniach ale mi się już warianty wyczerpały :/


RE: Problem z odtwarzaniem filmów. - thermalfake - 01.02.2016 20:37

Ostatni raz i następnym razem będzie warn. Już raz wątek poszedł do kosza. Za to iż nie rozwiązujemy problemów osobom które używają oprogramowania niezgodnie z prawami autorskimi oglądanych materiałów - patrz zaakceptowany regulamin forum. Takim są kradzione pełnometrażówki online wrzucane do sieci.