Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety •
Problem ze sterownikami - Wersja do druku

+- Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety • (https://windows7forum.pl)
+-- Dział: Pomoc i wsparcie, Windows 7 (/pomoc-i-wsparcie-windows-7-26-f)
+--- Dział: Software (/software-27-f)
+---- Dział: Sterowniki (/sterowniki-17-f)
+---- Wątek: Problem ze sterownikami (/problem-ze-sterownikami-48907-t)



Problem ze sterownikami - miki12 - 31.01.2016 15:32

Witam Wszystkich serdecznie.

Bardzo proszę o pomoc ! otóż, zainstalowałem nowy system w latopie (win7) wcześniej miałem win8.1, komputer został kupiony z salonu i wszystkie sterowniki były juz na nim wgrane (nie dostałem tych sterowników np: na płycie w razie czego jak bym przeinstalowywał system to bym je miał, mniejsza o to wróćmy do tematu. Przeinstalowałem system,i chciałem, wgrać sterowniki do tej płyty głównej lecz nie wiem skąd je pobrać wchodziłem na strone producenta ale nie mogłem ich znaleść. Prosze pomóżcie mi:

Płyta Główna: ASUSTeK COMPUTER INC.
Model systemu: X553MA
Typ systemu: x64-based PC

Proszę o Pomoc !


RE: Problem ze sterownikami - dyzio2 - 31.01.2016 16:26

(31.01.2016 15:32)miki12 napisał(a):  wchodziłem na strone producenta ale nie mogłem ich znaleść.

Jeżeli ich nie mogłeś znaleźć to ich nie ma.
Był taki temat na forum wielokrotnie. Należy sprawdzić przed instalacją czy dany system jest wspierany.


RE: Problem ze sterownikami - miki12 - 31.01.2016 17:14

Chodzi mi o internet. Karta sieciowa jest zintegrowana a ja nie wiem jak sie ona nazywa, na stronie producenta sa sterowniki do tej karty lecz jest ich az 9 wiec nie wim jaki wybrac, w menadzeze urzadzen w kategori inne urzadzenia mam 2 wykrzykniki "Kontroler sieci" i Kontroler szyfrowania/odszyfrowania PCI ..
O co chodzi prosze o odpowiedz

W połaczeniach sieciowych mam dostępne tylko połaczenie szerokopasmowe które i tak nie idzie, a chcę aby bylo wi-fi


RE: Problem ze sterownikami - dyzio2 - 31.01.2016 17:30

https://www.asus.com/support/Download/3/627/0/1/E2zW85Fa0kh9QOb3/41/
Tutaj szukałeś sterowników?


RE: Problem ze sterownikami - miki12 - 31.01.2016 18:53

Tak ale nie wiem jaki jest dobry i od wi-fi


RE: Problem ze sterownikami - dyzio2 - 31.01.2016 20:38

Ale tam nie ma sterowników do Windows 7 niestety.