Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety •
Stopniowa instalacja aktualizacji - Wersja do druku

+- Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety • (https://windows7forum.pl)
+-- Dział: Pomoc i wsparcie, Windows 7 (/pomoc-i-wsparcie-windows-7-26-f)
+--- Dział: Instalacja i aktualizacja Windows 7 (/instalacja-i-aktualizacja-windows-7-8-f)
+--- Wątek: Stopniowa instalacja aktualizacji (/stopniowa-instalacja-aktualizacji-48897-t)



Stopniowa instalacja aktualizacji - poi - 30.01.2016 20:29

Witam zainstalowałem system W7 na nowo i po wyszukaniu aktualizacji, (trochę to trwało) WU znalazł ich 220. Chciałbym ich instalację wykonać stopniowo, np po 40 aktualizacji jednorazowo, czy mogę tak zrobić? Jeśli tak to jakim kluczem się kierować przy wyborze aktualizacji do zainstalowania w "pakiecie"? Czy ważna jest kolejność ich instalacji?


RE: Stopniowa instalacja aktualizacji - thermalfake - 01.02.2016 00:02

Dla mnie ważniejszym aby po postawieniu i skonfigurowaniu systemu wykonać obraz systemu lub minimum wykonać punkt przywracania przed instalacją patchy. Cokolwiek się stanie można wrócić do świeżynki.
Nie ma koncepcji na to jak to ma wyglądać. Raz tylko instalowałem tak WU "pakietowo" i to nie z jakiegoś konkretnego powodu. Doszedłem do połowy z ponad 200 i olałem sprawę, resztę już jednorazowo. Nie mam czasu na zabawy, wszelkie instalacje łat po postawieniu os'ów lub recovery na sprzętach robię nocą i na rano jest gotowe.