Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety •
Zmiana ikon jakim programem? - Wersja do druku

+- Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety • (https://windows7forum.pl)
+-- Dział: Pomoc i wsparcie, Windows 7 (/pomoc-i-wsparcie-windows-7-26-f)
+--- Dział: Konfiguracja i optymalizacja Windows 7 (/konfiguracja-i-optymalizacja-windows-7-9-f)
+--- Wątek: Zmiana ikon jakim programem? (/zmiana-ikon-jakim-programem-4882-t)



Zmiana ikon jakim programem? - KimboSlice - 28.02.2010 22:11

Witam Panowie.Zainspirowany możliwościami zmiany wyglądu siódemki postanowiłem zmienić też ikonki. Wiem ,że istnieje możliwość poprzez ppm i tam zmianę ikonki ale tylko pojedynczej. Chodzi mi o zmianę na stałe wszystkich ikon. Np klikam ppm->nowy->folder i tu wyskakuje mi z taka ikonka jaka sobie ustawiłem ja. Jakieś konkretne rady? tuneup czy IkonPackager są w stanie mi pomóc?


RE: Zmiana ikon jakim programem? - slump - 28.02.2010 22:23

Restorator. Tylko nie problemem jest zmienić ikonę a wiedzieć, gdzie ona jest zaszyta w pliku Uśmiechnięty

Jeśli nie o to Ci chodziło opisz dokładniej.


RE: Zmiana ikon jakim programem? - dziki314 - 01.03.2010 00:33

Nie wiesz na co się porywaszZadowolony, polataj trochę po forach a zobaczysz z czym masz do czynienie.
Swoją drogą to nie XP.Cwaniak


RE: Zmiana ikon jakim programem? - Portator - 01.03.2010 06:38

TuneUp oferuje zmianę ikon w kilkunastu przygotowanych zestawach. Można też w ramach zestawu, zmienić dowolną ikonę. Tego używam i się sprawdza. Można też wskazać do zastosowania ikony z własnego pliku.


RE: Zmiana ikon jakim programem? - Lalik - 01.03.2010 09:12

Ikon packager stardocka i zmieniasz cale paczki, tune up zmienia cześć ale nie całość, moim zdaniem program stardocka jest w tym najlepszy decyzja należy do ciebie Zacieszacz


RE: Zmiana ikon jakim programem? - Dzejkop - 01.03.2010 13:50

(01.03.2010 09:12)Lalik napisał(a):  Ikon packager stardocka i zmieniasz cale paczki, tune up zmienia cześć ale nie całość, moim zdaniem program stardocka jest w tym najlepszy decyzja należy do ciebie Zacieszacz

Iconpackager jest najlepszy do 7.
Do XP bym polecił IconTweaker, ale w 7 nie działa. ; )