Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety •
Chrapiesz? Pożegnaj się z prawem jazdy! - Wersja do druku

+- Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety • (https://windows7forum.pl)
+-- Dział: Inne (/inne-11-f)
+--- Dział: Hydepark (/hydepark-18-f)
+--- Wątek: Chrapiesz? Pożegnaj się z prawem jazdy! (/chrapiesz-pozegnaj-sie-z-prawem-jazdy-48486-t)



Chrapiesz? Pożegnaj się z prawem jazdy! - LadyInBlue - 02.01.2016 11:17

[Obrazek: chrapanie.jpg]


RE: Chrapiesz? Pożegnaj się z prawem jazdy! - twojtyp - 08.01.2016 12:16

Hehe ale bk, tyle że moje chrapanie nie jest od bezdechu lecz zmęczenia i co mi zrobicie;p Reklama jest mniej absurdalna niż ten artykuł


RE: Chrapiesz? Pożegnaj się z prawem jazdy! - KasiaDD - 15.02.2016 13:05

Pół polski będzie teraz chodzić na pieszo, każdemu zdarza się chrapnąć Zadowolony


RE: Chrapiesz? Pożegnaj się z prawem jazdy! - TyNa333 - 02.03.2016 01:03

Z jednej strony może i jest w tym trochę racji, ale nie popadajmy w paranoję. Bardziej niewyspany od osoby chrapiącej może być student, który zakuwał całą noc i jedzie na egzamin. Nie da się wszystkiego objąć przepisami prawa. Ja np. jestem za tym, aby prawa jazdy w ogóle nie wydawać bezterminowo. Z nowymi samochodami jest tak, że badanie techniczne przechodzą co kilka lat, a dopiero stare samochody podlegają badaniu technicznemu co rok. Tak samo powinno być z kierowcami. Prawko wydawane na 15 lat, potem badania lekarskie i prawko przedłużone np. o 5 kolejnych lat. Po przekroczeniu określonego wieku (np. 60 lat) badania powinny być co roku. Tym bardziej, że osoba w wieku emerytalnym nie musi korzystać z samochodu do celów zarobkowych, a jest to raczej dla własnej wygody.