Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety •
Rozwiązany Windows 7 i Windows XP na jednym komputerze (rozwiązany) - Wersja do druku

+- Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety • (https://windows7forum.pl)
+-- Dział: Pomoc i wsparcie, Windows 7 (/pomoc-i-wsparcie-windows-7-26-f)
+--- Dział: Instalacja i aktualizacja Windows 7 (/instalacja-i-aktualizacja-windows-7-8-f)
+--- Wątek: Rozwiązany Windows 7 i Windows XP na jednym komputerze (rozwiązany) (/windows-7-i-windows-xp-na-jednym-komputerze-rozwiazany-4841-t)



Windows 7 i Windows XP na jednym komputerze (rozwiązany) - damian9125 - 27.02.2010 13:04

Cześć. Mam Windows 7 na partycji C. Dzisiaj zainstalowałem windows XP na E. Mam problem ponieważ gdy włączam komputer nie pojawia się okno wyboru systemu. Mogę korzystać tylko z windows XP. Nie mam dostępu do Windows 7. Szukałem w innych tematach ale nie znalazłem. Powie mi ktoś co trzeba zrobić? Albo powiedzcie jak ustawić vistabootpro, bo nie umiem. Proszę o pomoc. Uśmiechnięty


RE: Windows 7 + Windows XP - stingear - 27.02.2010 13:07

Problem polega na tym, że XP jest starym systemem i nie zna poprostu Visty ani W7. Rozwiązanie to odpalić instalator z płytki W7(nie z poziomu systemu, tylko boot'owanie przy starcie kompa) i spróbować naprawiania systemu. Jeżeli się nie da naprawić, pozostaje Ci tylko ponowna instalacja W7(tylko 22 min) i wtedy wszystko będzie działać.


RE: Windows 7 + Windows XP - War_3_ - 27.02.2010 13:12

Proszę - Windows 7 i drugi Windows.


RE: Windows 7 i Windows XP na jednym komputerze - damian9125 - 27.02.2010 13:55

Dzięki za pomoc.