Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety •
menu start nie działa i znikły wszyskie nazwy plików - Wersja do druku

+- Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety • (https://windows7forum.pl)
+-- Dział: Pomoc i wsparcie, Windows 7 (/pomoc-i-wsparcie-windows-7-26-f)
+--- Dział: Konfiguracja i optymalizacja Windows 7 (/konfiguracja-i-optymalizacja-windows-7-9-f)
+--- Wątek: menu start nie działa i znikły wszyskie nazwy plików (/menu-start-nie-dziala-i-znikly-wszyskie-nazwy-plikow-48291-t)



menu start nie działa i znikły wszyskie nazwy plików - jaro7130 - 11.12.2015 19:16

witam mam problem z menu start jak próbuje włączyć to nic nie wyskakuje i w dodatku znikły wszystkie nazwy plików oraz w polach z powiadomieniami nic nie pisze proszę o pomoc na lepiej jak by obeszło się bez formatowania bo nie mam kopi plików z komputera


RE: menu start nie działa i znikły wszyskie nazwy plików - Czarek13PL - 12.12.2015 16:40

CTRL+ALT+DEL kliknij wyloguj i ponownie się zaloguj. Też tak mam.


RE: menu start nie działa i znikły wszyskie nazwy plików - jaro7130 - 12.12.2015 19:39

właśnie w tym problem że jak nacisnę CTRL+ALT+DEL to włącza się to pole całe ale nie ma żadnych napisów


RE: menu start nie działa i znikły wszyskie nazwy plików - thermalfake - 12.12.2015 21:17

Czy były używane aplikacje do optymalizacji systemu ?
Stało się to po jakichś istotnych zmianach np poprawkach systemowych, instalacji oprogramowania ?
Masz chociaż jakieś punkty przywracania ? System chyba dość mocno rozp**ny.

Cytat:na lepiej jak by obeszło się bez formatowania bo nie mam kopi plików z komputera

Użytkownicy dzielą się na takich co robią kopie i takich co będą robili. Są różne awarie sprzętowe i programowe po których dostęp dodanych może być utrudniony lub wręcz niemożliwy. Twój cyrk i Twoje małpy.