Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety •
Problem z systemem - Wersja do druku

+- Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety • (https://windows7forum.pl)
+-- Dział: Pomoc i wsparcie, Windows 7 (/pomoc-i-wsparcie-windows-7-26-f)
+--- Dział: Konfiguracja i optymalizacja Windows 7 (/konfiguracja-i-optymalizacja-windows-7-9-f)
+--- Wątek: Problem z systemem (/problem-z-systemem-47903-t)



Problem z systemem - Organ - 12.11.2015 16:43

Witam ,
Jestem nowy , a mianowicie założyłem konto w celu rozwiązania tego problemu . Jesli złamałem regulamin i zakładam nie gdzie trzeba temat przepraszam .

Moj problem wyglada nastepujaco iz jestem przy logowaniu sie do konta w systemie Windows 7 Home Premium naciskam na nazwę użytkownika i po chwili znow mnie wraca do poprzedniego ekranu , czyli nie moge wejść do swojego konta na komputerze oraz na konto gościa rowniez , jest ładowanie , ciemny ekran i wywala

Przepraszam jesli moja wypowiedz jest troszkę chaotyczna


Taki błąd sie pojawił po aktualizacji chyba ktora miała miejsce 2 dni temu


RE: Problem z systemem - LadyInBlue - 12.11.2015 17:00

Używaj treściwych, precyzyjnych tematów w nagłówkach, zapoznaj się z: Jak poprawnie tytułować wątki? i popraw tytuł.


RE: Problem z systemem - thermalfake - 20.11.2015 01:15

Proszę z poziomu Zaawansowanych opcji rozruchu - podczas uruchamiania klawisz F8 wybrać opcję Napraw komputer a po kolejnych opcjach wybrać przywracanie z określonego momentu. Czyli zaraz z przed instalacji poprawek o ile taki punkt przywracania został wykonany.