Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety •
W koszu PILNE! Po użyciu WAT Fix uszkodzone jądro, system się nie uruchamia - Wersja do druku

+- Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety • (https://windows7forum.pl)
+-- Dział: Forum (/forum-1-f)
+--- Dział: Kosz (/kosz-3-f)
+--- Wątek: W koszu PILNE! Po użyciu WAT Fix uszkodzone jądro, system się nie uruchamia (/pilne-po-uzyciu-wat-fix-uszkodzone-jadro-system-sie-nie-uruchamia-46627-t)



PILNE! Po użyciu WAT Fix uszkodzone jądro, system się nie uruchamia - Vendeur - 03.08.2015 21:35

Witam,

użyłem programu WAT Fix, gdyż nie mogłem zainstalować Windows Loadera ani w inny sposób naprawić aktywacji nielegalnego Windowsa. Pomińmy tu proszę kwestie moralne etc etc.

Po użyciu WAT Fix, system się zrestartował i już nie wstał, pokazuje komunikat o jakimś uszkodzeniu jądra...

W instrukcji programu WAT Fix wspominają, że w takim przypadku należy uruchomić dysk instalacyjny Windowsa i z opcji naprawy a następnie z wiersza polecenia wpisać C: a następnie UNDO.

Niestety ta opcja u mnie nie działa, pojawia się komunikat, że UNDO nie jest żadnym poleceniem systemowym.


Zatem z prostej wydawałoby się rzeczy mam padnięty system i nie wyobrażam sobie instalacji go na nowo.

Czy ktoś ma jakikolwiek pomysł jak to naprawić??