Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety •
Powrót do win7 i kłopoty ze sprzętem - Wersja do druku

+- Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety • (https://windows7forum.pl)
+-- Dział: Pomoc i wsparcie, Windows 7 (/pomoc-i-wsparcie-windows-7-26-f)
+--- Dział: Instalacja i aktualizacja Windows 7 (/instalacja-i-aktualizacja-windows-7-8-f)
+--- Wątek: Powrót do win7 i kłopoty ze sprzętem (/powrot-do-win7-i-klopoty-ze-sprzetem-46578-t)



Powrót do win7 i kłopoty ze sprzętem - hnr95 - 31.07.2015 19:16

Laptop MSI GE70 0ND

Witam, przedwczoraj upgrade'owałem Windows 7 do Windowsa 10, wszystko ładnie i pięknie działało.
Jednakże dzisiaj stwierdziłem, że stary system bardziej mi odpowiada i skorzystałem z wbudowanej opcji powrotu do 7.
Downgrade się udał, system się odpalił, ekran wyboru użytkownika i nagle klawiatura, touchpad i dodatkowa mysz przestała działać, po prostu nie reagują (lecz ich diody się palą). Po BIOSie i po odpaleniu płyty instalacyjnej wszystko jest ok. Bawiłem się w opcjach BIOSu związanymi z portami USB, przywracałem domyślne ustawienia - bez skutku.

Nie mam już pomysłów, proszę o pomoc.


RE: Powrót do win7 i kłopoty ze sprzętem - Derson - 31.07.2015 20:28

A masz płytę, Pandrive, Nośnik USB na którym miałeś Windowsa? może naprawa systemu przez płytę pomoże, może jakieś pliki się zepsuły albo się nie podmieniły prawidłowo