Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety •
Win 7, problemy z paskiem zadań(lista szybkiego dostępu i nie tylko) - Wersja do druku

+- Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety • (https://windows7forum.pl)
+-- Dział: Pomoc i wsparcie, Windows 7 (/pomoc-i-wsparcie-windows-7-26-f)
+--- Dział: Konfiguracja i optymalizacja Windows 7 (/konfiguracja-i-optymalizacja-windows-7-9-f)
+--- Wątek: Win 7, problemy z paskiem zadań(lista szybkiego dostępu i nie tylko) (/win-7-problemy-z-paskiem-zadan-lista-szybkiego-dostepu-i-nie-tylko-46375-t)



Win 7, problemy z paskiem zadań(lista szybkiego dostępu i nie tylko) - miszaa88 - 18.07.2015 08:33

Witajcie.
Chciałbym się dowiedzieć w jaki sposób uniemożliwić wyświetlanie listy szybkiego dostępu bez naciskania prawym klawiszem myszy na daną ikonę na pasku zadań. Mam np. na pasku kilka zminimalizowanych dokumentów w wordzie i pdfie, otwieram dokument np. w wordzie i najeżdżam kursorem na dokumenty w pdfie, wtedy automatycznie wyświetla mi się lista szybkiego dostępu. Jest to całkiem niepotrzebne i kłopotliwe, wszystkie dokumenty i tak mam na pasku zadań.
Chciałbym również się dowiedzieć jak uniemożliwić wyświetlanie malutkiego okienka/informacji o pliku, po najechaniu na nie kursorem.


RE: Win 7, problemy z paskiem zadań(lista szybkiego dostępu i nie tylko) - beabea - 19.07.2015 07:39

Hmm, u mnie po najechaniu kursorem lista się nie wyświetla. Dopiero po kliknięciu PPM. Nie pamiętam, żebym coś z tym robiła...


RE: Win 7, problemy z paskiem zadań(lista szybkiego dostępu i nie tylko) - miszaa88 - 19.07.2015 21:12

U mnie się wyświetla ale nie zawsze, próbowałem wyłapać czym jest to spowodowane(kiedy to się dzieje), ale nie wiem. Mam zminimalizowanych na pasku kilkanaście pdf'ów.


RE: Win 7, problemy z paskiem zadań(lista szybkiego dostępu i nie tylko) - beabea - 19.07.2015 21:20

Ale to na pewno ta lista, a nie miniaturka okna? Bo mi się przypomniało, że oryginalnie po najechaniu kursorem powinna się wyświetlać miniatura (podgląd) okna, ale ja sobie właśnie to wyłączyłam, bo mi przeszkadzało.


RE: Win 7, problemy z paskiem zadań(lista szybkiego dostępu i nie tylko) - miszaa88 - 23.07.2015 19:12

Na pewno jest to lista. Wrzucę film jak problem się powtórzy.