Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety •
Rozwiązany Windows 7 Ultimate widziany jako Vista (rozwiązany) - Wersja do druku

+- Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety • (https://windows7forum.pl)
+-- Dział: Pomoc i wsparcie, Windows 7 (/pomoc-i-wsparcie-windows-7-26-f)
+--- Dział: Instalacja i aktualizacja Windows 7 (/instalacja-i-aktualizacja-windows-7-8-f)
+--- Wątek: Rozwiązany Windows 7 Ultimate widziany jako Vista (rozwiązany) (/windows-7-ultimate-widziany-jako-vista-rozwiazany-4593-t)



Windows 7 Ultimate widziany jako Vista (rozwiązany) - gopher - 18.02.2010 13:32

Witam mam pytanie odnośnie Windows 7 Ultimate ponieważ po sprawdzeniu w programie EVEREST w zakładce System operacyjny wyskakuje mi:
Nazwa systemu operacyjnego Microsoft Windows Vista Ultimate
Dlaczego tak ?


RE: Windows 7 Ultimate pytanie - slump - 18.02.2010 13:37

Wyjścia są dwa, albo system nielegalny i modyfikowany, albo robiłeś aktualizacje i bootmenager jest nieaktualny i wskazuje na Vistę.


RE: Windows 7 Ultimate widziany jako Vista - gopher - 18.02.2010 13:43

Nom Windows 7 mam na innej partycji a mam jeszcze zainstalowanego Windowsa XP a system jest oryginalny Uśmiechnięty Co do aktualizacji to dziś się zrobiły ale to standardowe przez firmę microsoft.


RE: Windows 7 Ultimate widziany jako Vista - Lalik - 18.02.2010 13:54

Spróbuj Everesta Ultimate pro Zadowolony Dziś nie było aktualizacji dla Windows? No chyba że masz jakieś zaległe.
I mam prośbę zaczynaj zdania z dużej litery i stosuj się do zasad pisowni, moderator ma później z poprawianiem sporo roboty.


RE: Windows 7 Ultimate widziany jako Vista - gopher - 18.02.2010 13:55

Tak to wygląda w programie EVEREST [urln=http://fotoo.pl/hosting-zdjec/2010-02/db74faab/asdad.jpg.html]foto[/urln].


RE: Windows 7 Ultimate widziany jako Vista - Lalik - 18.02.2010 13:57

Jaki to everest ? Wersja Ultimate pro ? Czy ten darmowy, jeśli darmowy to może pokazywać takie cuda, jak ci w właściwościach systemu pokazuje ?


RE: Windows 7 Ultimate widziany jako Vista - gopher - 18.02.2010 13:59

Tak wersja darmowa zaraz przeskanuje wersją pro.
No i zrobiłem tak jak poleciłeś Lalik i pomogło jest to Windows 7.
Jeszcze jedno pytanie ponieważ pokazało mi że jest to Wersja systemu operacyjnego 6.1.7600 (Win7 RTM) co oznacza RTM ?


RE: Windows 7 Ultimate widziany jako Vista - memorysoft - 18.02.2010 15:24

Wikipedia: "RTM - ang. release to manufacture lub ready to market - (w odniesieniu do oprogramowania) oznacza produkt gotowy do wypuszczenia na rynek."