Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety •
Rozwiązany Instalacja Windows 7 64 bit - Pytanie (rozwiązany) - Wersja do druku

+- Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety • (https://windows7forum.pl)
+-- Dział: Pomoc i wsparcie, Windows 7 (/pomoc-i-wsparcie-windows-7-26-f)
+--- Dział: Instalacja i aktualizacja Windows 7 (/instalacja-i-aktualizacja-windows-7-8-f)
+--- Wątek: Rozwiązany Instalacja Windows 7 64 bit - Pytanie (rozwiązany) (/instalacja-windows-7-64-bit-pytanie-rozwiazany-4556-t)



Instalacja Windows 7 64 bit - Pytanie (rozwiązany) - Hahan - 16.02.2010 18:18

Właśnie się dowiedziałem, że moja uczelnia zapewnia mi za darmo wersję 64 bitową Windows 7. Na laptoku mam Win 7 32 bit Home Premium i świeżo co sobie podzieliłem dyski(C-50Gb, D-230Gb).Oczywiście C jest partycją systemową, na D mam sterowniki wszystkie.

Chciałbym wiedzieć czy bez problemowo zainstaluje sobie nowego Windowsa na dysku C?i nie spowoduje to żadnych zmian na kompie, nie naruszy dysku D, a 2 ukryte dyski(te które mam odkąd zakupiłem lapka) będą działały tak jak powinny itp. ? czy lepiej przywrócić wielkości dysków do stanu pierwotnego, zainstalować nowego Wina, podzielić znowu dyski?

Mam na płytkę zgraną kopie systemową systemu zrobioną zaraz po zakupie.Czy jeżeli coś pójdzie nie tak z instalowaniem nowego Windowsa i sterowników będzie możliwość przywrócenia lapka do stanu pierwotnego(z tej płytki)?

P.S. Prawdopodobnie pytam o banały ale wole wiedzieć czy coś powinienem coś wiedzieć czego mogę nie wiedzieć instalując nowego Wina...Zacieszacz


RE: Instalacja Windows 7 64 bit (Pytanie) - Lalik - 16.02.2010 19:00

Jeśli twój procesor i płyta obsługują 64 bity instalacja powinna pójść bezproblemowo, partycja która cię interesuje w trakcie instalacji to tylko c jeśli tylko ją sformatujesz pozostałym partycjom nic nie grozi. Z płyty recovery awaryjnie możesz przywrócić w każdej chwili system nie będziesz z tym miał problemów


RE: Instalacja Windows 7 64 bit (Pytanie) - Hahan - 17.02.2010 01:39

Dzięki wielkie Uśmiechnięty, temat do usunięcia