Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety •
kilka problemów z Win.7, o co kaman...? - Wersja do druku

+- Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety • (https://windows7forum.pl)
+-- Dział: Pomoc i wsparcie, Windows 7 (/pomoc-i-wsparcie-windows-7-26-f)
+--- Dział: Konfiguracja i optymalizacja Windows 7 (/konfiguracja-i-optymalizacja-windows-7-9-f)
+--- Wątek: kilka problemów z Win.7, o co kaman...? (/kilka-problemow-z-win-7-o-co-kaman-45508-t)



kilka problemów z Win.7, o co kaman...? - ramirez77 - 26.05.2015 20:53

Witam kolegów bardzo serdecznie i pozdrawiam z racji tego iż jestem tu po raz pierwszy. Zacieszacz Licze na wyrozumiałość a jednoczesnie prosze o pomoc.
Słuchajcie o kilkunastu godzin mam irytujacych kilka problemów z Windowsem 7 i nie bardzo wiem co sie do tego przyczyniło a mianowicie;
-pisanie tekstu co kilkanascie sekund zacina się tzn. znika kursor i musze kliknąc myszką na aby znów kontynuowac pisanie
- po drugie co kilka godzin rozłacza mnie z routerem i musze wpisywac ponownie hasło dostepu . Na dolnym pasku zadań mam dwie ikony wskaznika sygnału i stausu połaczenia z Wi Fi lecz obywie róznia się od siebie wyglądem . gdy klikne na pierwszy otwiera mi sie okno kart wi-fi i TP-Link i pokazuje listę dostepnych zródeł wi-fi i połaczenie z moim routerem. Druga ikona statusu wi-fi to okno Windowsa i na tej liscie nie zaznaczony jestem nie jako mój Nick tylko że

NetworkProfile i że to z nim jestem połączony
-trzecia irytujaca mnie sprawa to to że czasem gdy próbuje wybudzic komputer z uspienia to na ekranie monitora ma tylko kursor czyli strzałkę i czarny ekran i na nic system nie reaguje tzn. klikanie myszką , w klawiature itp jedyne co to musze resetować kompa na twardo i to dopiero pomaga.

Wiec o co chodzi podpowiedzcie jesli mozecie poradzic na ktorykolwiek z problemów a kazda rada naprawde cenna i z gory Wieeeeeeeelkie Dzięęęęęęki
Pozdrawiam