Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety •
Biblioteki DLL w Windows 7 - Wersja do druku

+- Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety • (https://windows7forum.pl)
+-- Dział: Pomoc i wsparcie, Windows 7 (/pomoc-i-wsparcie-windows-7-26-f)
+--- Dział: Konfiguracja i optymalizacja Windows 7 (/konfiguracja-i-optymalizacja-windows-7-9-f)
+--- Wątek: Biblioteki DLL w Windows 7 (/biblioteki-dll-w-windows-7-4524-t)

Strony: 1 2


Biblioteki DLL w Windows 7 - .:Maciek:. - 15.02.2010 16:01

Witam !
Nie wiem czy dobry dział ale mam problem nie działają mi niektóre gry a jak czyszczę kompa to mam takie coś :
[Obrazek: qvhk09cmjp5ol7utjxo.png]

Proszę o jakąś podpowiedź co mam z tym zrobić .
Za pomoc z góry dziękuje Uśmiechnięty


RE: Biblioteki DLL w Windows 7 - MoruS_PL - 15.02.2010 16:45

Po prostu nie masz tych plików, a te błędy powodują aplikacje które je potrzebują.


RE: Biblioteki DLL w Windows 7 - ihatebuffering - 15.02.2010 16:50

Nie masz przypadkiem karty graficznej Nvidii ? Jeśli tak zrób reinstalacje sterowników a najlepiej najnowszych z tej [urln=http://www.nvidia.pl/Download/index.aspx?lang=pl]strony[/urln]


RE: Biblioteki DLL w Windows 7 - .:Maciek:. - 15.02.2010 16:51

A mógłby mi ktoś dać te pliczki ?
Mam karte nividi ale zrobiłem re sterów do karty i dałem najnowsze i nadal to samo .


RE: Biblioteki DLL w Windows 7 - Dzejkop - 15.02.2010 16:53

(15.02.2010 16:51).:Maciek:. napisał(a):  A mógłby mi ktoś dać te pliczki ?

Nie nie mógłby.
Zastosuj się do tego co pisze ihatebuffering.


RE: Biblioteki DLL w Windows 7 - .:Maciek:. - 15.02.2010 16:55

Jak już napisałem mam te stery i nadal to samo .


RE: Biblioteki DLL w Windows 7 - ihatebuffering - 15.02.2010 16:55

A jakie gry Ci nie działają i co się wyświetla itp ?


RE: Biblioteki DLL w Windows 7 - .:Maciek:. - 15.02.2010 17:00

Odpowiedź nie działa mi conter strike source .
Wchodzę na serwer działa . Zmienia się mapa i już jak się połączy to się gra wiesza .
I dopiero jak wyczyszczę rejestr znowu mi działa .


RE: Biblioteki DLL w Windows 7 - ihatebuffering - 15.02.2010 17:03

Może spróbuj uruchomić grę w trybie zgodności i jako administrator choć wątpię, że pomoże. A jaką masz kartę i czy problem występuje od początku posiadania Win 7 na dysku ?


RE: Biblioteki DLL w Windows 7 - .:Maciek:. - 15.02.2010 17:07

Kartę mam geforce 8600 GS . Na początku gra działała . Po jakimś miesiącu przestała działać . Skanowałem komputer kilka razy i nie ma wirusów . Cofałem updaty ale i tak nic nie pomogło .


RE: Biblioteki DLL w Windows 7 - sir-greg - 15.02.2010 21:13

Może spróbuj zrobić tak: odinstaluj sterowniki karty, nie restartuj systemu, potem programem np. Driver Cleaner wyczyść pozostałości po sterownikach, zrestartuj komputer i zainstaluj najnowsze ze stronki nvidia.


RE: Biblioteki DLL w Windows 7 - .:Maciek:. - 15.02.2010 21:25

Nie pomogło Smutny


RE: Biblioteki DLL w Windows 7 - Nostromo - 15.02.2010 22:10

Zagoniłeś się w ślepą uliczkę...typowy scenariusz kumulacji błędów w takiej sytuacji albo wydałbym polecenie sprawdzenia i naprawy dysku narzędziami systemowymi (potrwa dłużej)-dysk\właściwości\narzędzia\sprawdź i napraw, restart i spokojnie idziesz na kolację..., albo naprawę systemu przez płytkę z Windowsem (krócej), powodzenia


RE: Biblioteki DLL w Windows 7 - ihatebuffering - 15.02.2010 22:27

Albo reinstalacja gry jeszcze może coś pomóc.


RE: Biblioteki DLL w Windows 7 - Lalik - 15.02.2010 22:41

A powiedz mi jeszcze jedno kojarzysz może czy przed wystąpieniem błędu, nie odinstalowywałeś czegoś ? i Jeszcze jedno małe pytanko jakiego masz antywirusa ?


RE: Biblioteki DLL w Windows 7 - ihatebuffering - 15.02.2010 23:11

Tylko nie mów Avast Zacieszacz


RE: Biblioteki DLL w Windows 7 - .:Maciek:. - 16.02.2010 13:56

Mam Avasta Uśmiechnięty
Reinstalacja gry nic nie pomogła , tak samo naprawa dysku .
Odinstalowywałem dużo rzeczy ale robiłem przywracanie systemu do czasu kiedy działało i nadal to samo .


RE: Biblioteki DLL w Windows 7 - Lalik - 16.02.2010 13:58

Odinstaluj Avasta Zadowolony to po pierwsze jak znam życie uznał biblioteki za zagrożenie Zadowolony przeinstaluj wtedy sterownik i grę zobaczymy co się stanie Zacieszacz oczywiście po odinstalowaniu wszystkiego przeczyść system Cclanerem i dopiero ponowna instalacja.


RE: Biblioteki DLL w Windows 7 - .:Maciek:. - 16.02.2010 14:46

Eh nadal to samo Zniesmaczony
Chyba zostało tylko reinstal systemu.


RE: Biblioteki DLL w Windows 7 - Lalik - 16.02.2010 15:15

Słuchaj ewidentnie coś się namieszało moim zdaniem winowajcą był avast, ponieważ podobny problem studiowałam na jednym z zagranicznych for, tam faktycznie pomógł reinstal windy, ale wstrzymaj się z tym jeszcze zastanawiam się jeszcze nad jedną opcją, przeskanuj teraz komputer jakimś dobrym scanerem antywirusowym np bitdefenderem skoro avast poleciał trzeba sprawdzić czy czegoś po sobie nie zostawił , jeśli coś znajdę niebawem się odezwę. To na pewno pliki panelu sterowania nvidi rozumiem, że panel się zainstalował prawidłowo ?