Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety •
W koszu mikrofon jest podłączony ale nie chce działać screeny w środku - Wersja do druku

+- Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety • (https://windows7forum.pl)
+-- Dział: Forum (/forum-1-f)
+--- Dział: Kosz (/kosz-3-f)
+--- Wątek: W koszu mikrofon jest podłączony ale nie chce działać screeny w środku (/mikrofon-jest-podlaczony-ale-nie-chce-dzialac-screeny-w-srodku-44968-t)



mikrofon jest podłączony ale nie chce działać screeny w środku - eszymon1 - 23.04.2015 17:16

[Obrazek: bo202_mikro2.png][Obrazek: vw352_mikro3.png][Obrazek: qj5_mikro4.png][Obrazek: xn77_mikro5.png][Obrazek: bj820_mikro6.png][Obrazek: uc781_mikrofon1.png]Headset Natec Genesis H33 Gaming.
.


RE: nie działa mikrofon - thermalfake - 23.04.2015 22:24

To Tobie powinno zależeć na podaniu jak najbardziej precyzyjnych informacji i zrzutów ekranowych. Nikt niczego nie wywróży bo nawet nie przedstawiłeś niczego konkretnego.
Konfiguracja komputera, model laptopa ?
Model headset'a ?
Ustawienia audio skype'a ?
Ustawienia urządzeń do odtwarzania i nagrywania ?
Ustawienia panelu audio zależne od producenta - realtek, idt, via, itp.


RE: nie działa mikrofon - eszymon1 - 25.04.2015 17:45

natec genesis H33 gaming headset
mam jeszcze screeny ale nie wiem dokładnie jak sie je dodaje na tej stronie

(23.04.2015 22:24)thermalfake napisał(a):  To Tobie powinno zależeć na podaniu jak najbardziej precyzyjnych informacji i zrzutów ekranowych. Nikt niczego nie wywróży bo nawet nie przedstawiłeś niczego konkretnego.
Konfiguracja komputera, model laptopa ?
Model headset'a ?
Ustawienia audio skype'a ?
Ustawienia urządzeń do odtwarzania i nagrywania ?
Ustawienia panelu audio zależne od producenta - realtek, idt, via, itp.

ten post usune i stworze nowy z poprawkami


RE: mikrofon jest podłączony ale nie chce działać screeny w środku - thermalfake - 25.04.2015 19:22

Trzeba było tylko dodać zrzuty ekranowe i ładnie dopisać informacje do pierwszego posta.
Zdania piszemy z dużej litery, kończymy kropką - tego uczą w podstawówce w pierwszej klasie.
Ponadto nie cytujemy całych postów bez potrzeby.
Nazwij też po ludzku, krótko i zwięźle temat wątku.


RE: mikrofon jest podłączony ale nie chce działać screeny w środku - eszymon1 - 27.04.2015 20:33

To pomożesz mi ?


RE: mikrofon jest podłączony ale nie chce działać screeny w środku - GamerPL - 27.04.2015 22:55

Jak ma ci pomóc skoro ten post jest bez ładu i składu. Bez żadnych szczegółów nic ci nie powie Cwaniak


RE: mikrofon jest podłączony ale nie chce działać screeny w środku - eszymon1 - 28.04.2015 14:36

Tyle ,że ja sam nie wiem o co chodzi ,dlatego zwracam się do was .Powiedz co mam dopisać to dopisze bo nie wiem czemu jeszcze mogę screena zrobić czy co napisać.


RE: mikrofon jest podłączony ale nie chce działać screeny w środku - thermalfake - 28.04.2015 18:13

Nikt nie chce być złośliwy w Twoim kierunku ale sam popatrz jakim trzeba być ćwierćinteligentem aby nie potrafić napisać prostego wątku z logicznym ładem i składem.
Zostałeś poproszony przez nas i moderatora o:
- poprawienie tytułu na zwięzły krótki temat;
- szczegółowe opisanie problemu na tyle ile potrafisz i masz wiedzę - w szczególności konfiguracja sprzętu, opcje konfiguracji oprogramowania;
- dodanie zrzutów ekranowych co ułatwia identyfikację problemu;
- pisanie poprawnie zdań - w tym tytuł, każde zdanie zaczynamy wielką litera, kończymy kropką - uczą tego w pierwszej klasie podstawówki;
- nie cytowanie poprzedniego posta w całości jeśli nie ma ku temu konieczności a tu nie było

A co Ty zrobiłeś ?
- temat "mikrofon jest podłączony ale nie chce działać screeny w środku" - czy to jest zwięzłe a do tego dopisek screeny w środku. Sorry ale wiele wątków ma zrzuty ekranowe i nikt z tego nie robi szumu w tytule;
- usunąłeś poprzednią ubogą zawartość opisu problemu, teraz tam nie ma nic, nie rozwinąłeś jej co czyni wątek zupełnie nieatrakcyjnym do przejrzenia dla nikogo a tym bardziej pochylenie się nad tematem;
- nie odpowiedziałeś na wszystkie pytania - mając wątpliwości pyta się;
- ogólnie zrobiłeś bałagan, nie poprawiłeś tego po dobroci co piszemy po raz kolejny i dziwisz się czy ktoś pomoże.

Zrób to jak należy po ludzku wtedy pomożemy, nie oczekujemy cudów przecież.
Z dobrego serca poczytaj dwa wątki z których informacje przydadzą się na dowolnym forum i ułatwią Ci i innym życie
http://windows7forum.pl/jak-poprawnie-tytulowac-watki-1000-t
http://windows7forum.pl/jak-madrze-zadawac-pytania-poradnik-996-t


RE: mikrofon jest podłączony ale nie chce działać screeny w środku - thermalfake - 01.05.2015 16:28

Logowałeś się dzień później po ostatnim poście. Miałes to dosłownie w *upie wiec my też kończymy zabawę w kotka i myszkę.