Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety •
wina xd problem z włączeniem systemu. - Wersja do druku

+- Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety • (https://windows7forum.pl)
+-- Dział: Pomoc i wsparcie, Windows 7 (/pomoc-i-wsparcie-windows-7-26-f)
+--- Dział: Konfiguracja i optymalizacja Windows 7 (/konfiguracja-i-optymalizacja-windows-7-9-f)
+--- Wątek: wina xd problem z włączeniem systemu. (/wina-xd-problem-z-wlaczeniem-systemu-44439-t)



wina xd problem z włączeniem systemu. - dawid987 - 17.03.2015 09:09

Cześć wszystkim. Od kilku y mam problem ze swoim systemem. Gdy naciskam przycisk zasilania na ekranie widnieje napis odzyskiwanie systemy po błędzie. Są 2 opcja dowyboru, albo jego naprawa, albo zwykłe uruchomienie. Niezależnie czy wybiorę pierwszą czy drugą opcję, system nie startuje, tylko widnieje ekran paska logowania i nic. Próbowałem włączyć system w trybie awaryjnym, ale gdy pliki się ładują, w pewnym momencie ładowanie jakby znieruchomiało i muszę nacisnąć restart. Otwieralem tez narzędzie diagnostyka, niby sprawdzał czy system ma błędy ale nic nie wykryto a ekran zniknął sam z siebie. Czy jest ktoś w stanie mi pomóc? Zaznaczę, że system był nie dawno postawiony, nie było z nim jakiegokolwiek problemu, aż do wczoraj. Nie instalowałem tez żadnych aktualizacji do sterowników. Chciałbym juz tez obejść ponowny format, o ile będzie to możliwe.

PS dodam że przeszukiwalem to jak i inne fora z podobnymi problemami, lecz żadne z nich mi nie pomogło.

.,.