Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety •
Brak sieci w zarządzaniu - Wersja do druku

+- Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety • (https://windows7forum.pl)
+-- Dział: Pomoc i wsparcie, Windows 7 (/pomoc-i-wsparcie-windows-7-26-f)
+--- Dział: Sieci komputerowe (/sieci-komputerowe-16-f)
+--- Wątek: Brak sieci w zarządzaniu (/brak-sieci-w-zarzadzaniu-44333-t)



Brak sieci w zarządzaniu - szymanow - 09.03.2015 11:33

Witam,
Posiadam laptopa ASUS UX32L z zainstalowanym systemem Windows 7 EN spolszczony. Mój problem polega na tym, że nie widzę sieci w "Zarządzaj sieciami bezprzewodowymi", jedyna zawarta tam informacja to ilość zapisanych sieci, lecz nie jestem w stanie ich modyfikować. Jednakże do każdej z zapisanej, choć niewidocznej sieci mogę się podłączyć. Moja karta sieciowa to Intel Dual Band Wireless AC 7260. Wiem, że do karty sieciowej jest oprogramowanie Intel PROset, jednakże nie chce z niego korzystać, gdyż powstają wtedy problem i bardzo często komputer ma kłopot z podłączeniem się do sieci (tak jakby ten program oraz Windows konkurowały o przyłączenie się do sieci). Jestem całkowicie zadowolony z prostego systemu podłączania się do sieci jaki oferuje Windows jednakże bardzo brakuje mi możliwości modyfikacji i podejrzenia sieci bezprzewodowych w Centrum zarządzania. Dołączam printscreena, aby zobrazować mój problem. Czy ktoś zna rozwiązanie tego problemu?
Pozdrawiam

[Obrazek: image.jpg]

Specyfikacja:
Komputer: ASUS UX32L
Karta sieciowa: Intel Dual Band Wireless AC 7260 (+BlueTooth)
Antywirus: Zapora systemowa + Microsoft Security Essentials (również jestem zadowolony)