Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety •
News Masz Dropboxa? Microsoft doda ci 100 GB do OneDrive - Wersja do druku

+- Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety • (https://windows7forum.pl)
+-- Dział: Windows 7 (/windows-7-4-f)
+--- Dział: Newsy i aktualności o Windows 7 (/newsy-i-aktualnosci-o-windows-7-6-f)
+---- Dział: Aktualności i wydarzenia branży IT (/aktualnosci-i-wydarzenia-branzy-it-52-f)
+---- Wątek: News Masz Dropboxa? Microsoft doda ci 100 GB do OneDrive (/masz-dropboxa-microsoft-doda-ci-100-gb-do-onedrive-44059-t)



Masz Dropboxa? Microsoft doda ci 100 GB do OneDrive - Portator - 21.02.2015 05:54

Gigant z Redmont szaleje - rozdaje na prawo i lewo dodatkową przestrzeń w popularnej usłudze OneDrive. Taka akcja to nie pierwszyzna, ale tym razem skierowana jest dla posiadaczy konkurencyjnego dysku w chmurze.

Jeśli posiadasz konto Dropbox wystarczy, że przejdziesz pod ten adres, zalogujesz się do usługi i pozwolisz zapisać niewielki plik weryfikujący. W ten sposób na twoim koncie OneDrive od razu pojawi się 100 GB dodatkowej przestrzeni. Nawet jeśli korzystasz tylko z usług Microsoftu, warto założyć Dropboxa, by skorzystać z promocji.

Jedynym haczykiem jest czas trwania bonusu - dodatkowe 100 GB zniknie po 12 miesiącach.
[Obrazek: onedrive.png]
Za: chip.pl


RE: Masz Dropboxa? Microsoft doda ci 100 GB do OneDrive - beabea - 22.02.2015 01:08

Ja sobie dodałam 100 GB na 2 lata, sposobem opisanym tutaj: http://programyzadarmo.net.pl/programy-z-promocji-freebies-f6/100gb-na-onedrive-na-2-lata-za-darmo-dla-kumatych-t22645-10.html#p138155


RE: Masz Dropboxa? Microsoft doda ci 100 GB do OneDrive - Meksyk1968 - 22.02.2015 07:21

Dla mnie dyski w chmurze nie istnieją,nikt nie będzie mnie szpiegował i tyle.
Nośniki pamięci są na tyle tanie że wolę ich używać a nie chmury,i nie być nonstop inwigilowany.


RE: Masz Dropboxa? Microsoft doda ci 100 GB do OneDrive - beabea - 26.02.2015 04:13

Ale mi już jeden taki dysk zewnętrzny spadł z półki i umarł, i 1TB danych poszło się paść, więc teraz wolę korzystać z chmury.