Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety •
Nowy laptop instalacja Windows 7 i powrót do FreeDOS. Prośba o pomoc - Wersja do druku

+- Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety • (https://windows7forum.pl)
+-- Dział: Windows 7 (/windows-7-4-f)
+--- Dział: Dyskusja ogólna (/dyskusja-ogolna-5-f)
+--- Wątek: Nowy laptop instalacja Windows 7 i powrót do FreeDOS. Prośba o pomoc (/nowy-laptop-instalacja-windows-7-i-powrot-do-freedos-prosba-o-pomoc-43986-t)



Nowy laptop instalacja Windows 7 i powrót do FreeDOS. Prośba o pomoc - rafalO - 17.02.2015 00:15

Witam wszystkich. Kilka dni temu kupiłem laptopa lenovo bez systemu. Miał zainstalowanego tylko FreeDOS'a. Sformatowałem wszystkie dyski i zainstalowałem Windows 7. Potem okazało się, że komp jest do zwrotu bo zaczął się psuć. Problem w tym, że nie wiem jak przywrócić tego dosa z powrotem...znalazłem jakiegoś w necie i zainstalowałem ale to nie ta wersja. Proszę Was o pomoc co robić?


RE: Nowy laptop instalacja Windows 7 i powrót do FreeDOS. Prośba o pomoc - irocket - 17.02.2015 08:11

Gwarancja nie jest na system, tylko na sprzęt. FreeDOS, czyli można powiedzieć bez systemu. O ile system legal (7) to oddawaj, jak nie, to zrób format i oddawaj.


RE: Nowy laptop instalacja Windows 7 i powrót do FreeDOS. Prośba o pomoc - rafalO - 17.02.2015 09:48

Zrobiłem format i wgrałem FreeDOS'a ale inną wersję. Jak myślicie mogę tak oddać czy lepiej wyczyścić wszystko? Jakim programem najlepiej sformatować dysk?


RE: Nowy laptop instalacja Windows 7 i powrót do FreeDOS. Prośba o pomoc - irocket - 17.02.2015 10:39

Możesz oddawać, ale jak chcesz, to format możesz zrobić nawet z poziomu instalatora Win 7