Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety •
Zwieszanie się komputera podczas zamykania systemu Windows 7 x64 - Wersja do druku

+- Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety • (https://windows7forum.pl)
+-- Dział: Pomoc i wsparcie, Windows 7 (/pomoc-i-wsparcie-windows-7-26-f)
+--- Dział: Konfiguracja i optymalizacja Windows 7 (/konfiguracja-i-optymalizacja-windows-7-9-f)
+--- Wątek: Zwieszanie się komputera podczas zamykania systemu Windows 7 x64 (/zwieszanie-sie-komputera-podczas-zamykania-systemu-windows-7-x64-43748-t)



Zwieszanie się komputera podczas zamykania systemu Windows 7 x64 - lolek2417 - 02.02.2015 22:26

Witam Was , 1,5 tyg temu zakupiłem nowy sprzęt mianowicie płytę główną+ procesor , zainstalowałem na sprzęcie Win 7 x64 i po jakimś czasie dosłownie od wczoraj zauważyłem że podczas zamykania systemu praca komputera umiera tzn. dioda hdd przestaje się palić pracują aby wentylatory w obudowie ( praca jego zwiesza się w momencie ekranu trwa zamykanie systemu ) . Dodam że nie robiłem żadnych zmian w rejestrze, zainstalowane są wszystkie sterowniki , na bank komputer nie jest zainfekowany ( mogę wrzucić logi OTL i FRST ) , podejrzewam że może sterownik tworzy pewien konflikt aczkolwiek nie jestem pewien do końca, dodam że zdarza to się nie za każdym razem a np. 4 razy na 10 wyłączeń. Gdy komputer się nie wiesza wyłącza się może w 2,5 sek, gdy się zwiesi stoi na tym ekranie i muszę go wyłączyć ręcznie poprzez przytrzymanie przycisku zasilania)
Ręce mi opadają już nie wiem co mam zrobić , proszę o pomoc.

Sprzęt:

płyta: gigabyte h81 s2h
ram: kingston 4gb ddr3 1333mhz
zasilacz fortron 450W FSP
grafa : Gigabyte Radeon hd 7750oc
procesor : i3-4160
obudowa zalman z3

Czekam na Wasze odpowiedzi.

Pozdrawiam


ps. ja nie chcę skrócić czasu zamykania ( mnóstwo poradników jest na internecie nic to nie daje w moim przypadku ) chcę to zamykanie naprawić.