Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety •
Rozwiązany Spolszczenie Windows 7 Professional x64 - Wersja do druku

+- Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety • (https://windows7forum.pl)
+-- Dział: Pomoc i wsparcie, Windows 7 (/pomoc-i-wsparcie-windows-7-26-f)
+--- Dział: Konfiguracja i optymalizacja Windows 7 (/konfiguracja-i-optymalizacja-windows-7-9-f)
+--- Wątek: Rozwiązany Spolszczenie Windows 7 Professional x64 (/spolszczenie-windows-7-professional-x64-43677-t)



Spolszczenie Windows 7 Professional x64 - frydzio - 28.01.2015 21:54

Witam.
Na początku zaznaczę, że szukałem ile tylko mogłem i już nie mam siły.
Znalazłem poradnik do zainstalowania spolszczenia na mojej wersji systemu, ale nigdzie nie mogę znaleźć potrzebnego pliku .cab dla tejże wersji (znalazłem tylko dla x86). Proszę o pomoc, stawiam piwko!!


RE: Spolszczenie Windows 7 Professional x64 - thermalfake - 28.01.2015 22:52

Tylko ultimate i enterprise za pomocą WU ma możliwość zmiany języka poprzez pakiety MUI. To co robisz jest niezgodne z licencją (modyfikacje) ponieważ Professional nie ma przewidzianej takiej funkcjonalności.


RE: Spolszczenie Windows 7 Professional x64 - frydzio - 28.01.2015 23:03

(28.01.2015 22:52)thermalfake napisał(a):  Tylko ultimate i enterprise za pomocą WU ma możliwość zmiany języka poprzez pakiety MUI. To co robisz jest niezgodne z licencją (modyfikacje) ponieważ Professional nie ma przewidzianej takiej funkcjonalności.

Co mogę więc zrobić? Korzystać z angielskiej wersji lub kupić polską, tak?


RE: Spolszczenie Windows 7 Professional x64 - Norbi - 29.01.2015 00:45

Tylko te dwie wersje można spolszczyć nie łamiąc warunków licencji. Na dzień dzisiejszy możesz:
1. korzystać dalej z wersji anglojęzycznej
2. zrobić upgrade do wersji Ultimate
3. zrobić upgrade do Windows 8 lub 8.1 gdzie będziesz mógł zmienić język systemu na dowolny
Wydaje mi się że nie ma sensu ponowny zakup systemu w tej samej wersji tyle tylko że po polsku, podejrzewam że taniej wyjdzie upgrade.