Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety •
Nie mogę ustawić prawidłowej rozdzielczości w laptopie. - Wersja do druku

+- Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety • (https://windows7forum.pl)
+-- Dział: Pomoc i wsparcie, Windows 7 (/pomoc-i-wsparcie-windows-7-26-f)
+--- Dział: Konfiguracja i optymalizacja Windows 7 (/konfiguracja-i-optymalizacja-windows-7-9-f)
+--- Wątek: Nie mogę ustawić prawidłowej rozdzielczości w laptopie. (/nie-moge-ustawic-prawidlowej-rozdzielczosci-w-laptopie-43658-t)



Nie mogę ustawić prawidłowej rozdzielczości w laptopie. - Petrus - 27.01.2015 10:25

Tak jak w temacie mam laptopa asus K53SJ i powinienem mieć rozdzielczość 1366x768 ale mogę mieć tylko 1024x768
i monitor używa (tak pisze w właściwościach) standardowej karty graficznej VGA, a przed formatem używał nvidi i wszystko było ok. Jak chce wejść w panel sterowania nvidi to pisze "Użytkownik nie korzysta obecnie z monitora podłączonego do karty graficznej"

Wszystko zaczęło się od formatu.

Wie ktoś jak go podłączyć?


RE: Nie mogę ustawić prawidłowej rozdzielczości w laptopie. - LadyInBlue - 27.01.2015 10:39

Zainstaluj sterowniki od grafiki.


RE: Nie mogę ustawić prawidłowej rozdzielczości w laptopie. - Meksyk1968 - 27.01.2015 10:40

Znowu masz problemy.

Sterowniki
Masz tu sterowniki do tego laptopa.
Kolejność instalacji;
1.chipset
2.grafika Intel
3.grafika Nvidia
4.usb3.0
5.card reader
Musisz zainstalować wszystkie sterowniki,tylko nie ruszaj BIOS za duże ryzyko.
Z działu utylities zainstaluj ATK ACPI.
Potem kolejność nieistotna.po każdej instalacji restart jeśli tego wymaga.
Pobierz także wszystkie poprawki z Windows Update.


RE: Nie mogę ustawić prawidłowej rozdzielczości w laptopie. - Nostromo - 07.02.2015 13:34

Autor wątku nie odpowiada.
Zamykam wątek.