Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety •
Kłopot z NEOSTRADĄ za pomoc płace Doładowaniami telfona :) 10-20zł zależy - Wersja do druku

+- Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety • (https://windows7forum.pl)
+-- Dział: Forum (/forum-1-f)
+--- Dział: Kosz (/kosz-3-f)
+--- Wątek: Kłopot z NEOSTRADĄ za pomoc płace Doładowaniami telfona :) 10-20zł zależy (/klopot-z-neostrada-za-pomoc-place-doladowaniami-telfona-10-20zl-zalezy-4363-t)



Kłopot z NEOSTRADĄ za pomoc płace Doładowaniami telfona :) 10-20zł zależy - danzel112344 - 08.02.2010 23:17

Witajcie przeczytałem już wiele postów z tego forumi i juz nic nie kumam mam tak
Windows 7 64bity i neostrade z modemem gagme fast800 juz z 4 lataSmutny
DZiś instalujac windows oki po zainstalowaniu wziołem sie za neo a tu bład dzwonie do nich koleś powiedzialk że na 64bity nie ma sterów ale na necei mogą być nie orginalne mam poszukać albo modem na którego nie mam zbytnio kasy .
Czytając te wszystkie wątki już sie pogóbiłem i szukam rady co mam zrobić aby neo chodziła .. ?
MAm tez pomysł z partycją ale to kiedy indziej napisze za pomoc najlepiej sprawdzoną płacę doładowaniem fona zależu od 10zł do 20zł każda sieć tylko zależy mi na czasie ?
Pozdrawaim można pisać na gg ***lub tu PROSZE O POMOC DOŁADOWANIA CZEKAJĄ .