Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety •
Problem z kamerką internetową Manhattan Mini Cam - Wersja do druku

+- Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety • (https://windows7forum.pl)
+-- Dział: Pomoc i wsparcie, Windows 7 (/pomoc-i-wsparcie-windows-7-26-f)
+--- Dział: Software (/software-27-f)
+---- Dział: Sterowniki (/sterowniki-17-f)
+---- Wątek: Problem z kamerką internetową Manhattan Mini Cam (/problem-z-kamerka-internetowa-manhattan-mini-cam-4362-t)



Problem z kamerką internetową Manhattan Mini Cam - FICU - 08.02.2010 22:34

Witam. Mam problem z kamerką manhattan Mini Cam. Pobrałem sterowniki ze strony producenta, zainstalowałem, podłączyłem kamerkę pod USB. Pojawiło się okienko, że wyszukuje sterowniki najpierw na Windows Update, a następnie wyszukiwało sterowniki na PC, lecz nic nie znalazło. Co jest nie tak, że tych sterowników nie wyszukuje?
Posiadam Windows 7 Ultimate x64


RE: Problem z kamerką internetową Manhattan Mini Cam - War_3_ - 08.02.2010 22:52

Ja bym polecał zastosowanie się do Porady o wyszukiwaniu sterowników na początek.


RE: Problem z kamerką internetową Manhattan Mini Cam - FICU - 08.02.2010 23:04

Znalazło mi takie coś:

USB camera
Manufacturer
Hardware type: unknown
Hardware class: unknown
Hardware ID: VID_0C45&PID_6011
Vendor ID: 0C45

Sorry, no information found about this device. Please do not contact us about this.


RE: Problem z kamerką internetową Manhattan Mini Cam - slump - 09.02.2010 00:50

A podaj linka skąd ściągnąłeś sterowniki. Podaj dokładna nazwę kamerki. Jak już jest podłączona zainstaluj sterownik co pobrałeś. Więcej powiemy jak odpowiesz.


RE: Problem z kamerką internetową Manhattan Mini Cam - FICU - 09.02.2010 17:31

Sterowniki ściągałem z [urln=http://www.manhattan-products.com/en-US/products/5765-mini-cam]Link[/urln]. Na tej stronie jest też podane info nt. tej kamerki.


RE: Problem z kamerką internetową Manhattan Mini Cam - Lalik - 09.02.2010 17:48

Zainstaluj te sterowniki w trybie zgodności do Visty, rozumiem, że instalowałeś dokładnie według wskazań instalatora ?


RE: Problem z kamerką internetową Manhattan Mini Cam - FICU - 10.02.2010 10:02

Tak wszystko instalowałem według wskazań instalatora. Zainstalowałem te sterowniki w trybie zgodności do Visty(Service Pack 2) i nadal nic. Daje screena z tego jaki błąd jest:
[Obrazek: thumb_7a2a8178.png]


RE: Problem z kamerką internetową Manhattan Mini Cam - slump - 11.02.2010 22:33

W menu start wpisz system a tam kliknij w zaawansowane ustawienia systemu na karcie zaawansowane wybierz zmienne środowiskowe i w zmiennych systemowych kliknij nowa jako nazwę podaj: DEVMGR_SHOW_DETAILS a jako wartość 1. Zapisz i ponownie uruchom komputer a następnie men. urządzeń.

Gdy to już za tobą to w men. urządzeń kliknij prawym przyciskiem myszy na pozycji o nazwie USB camera wybierz właściwości następnie wybierz kartę szczegóły i na niej ustaw pole o opisie właściwość na pozycje o nazwie identyfikatory sprzętu i niżej pojawią Ci się wyniki na każdym kliknij prawym przyciskiem myszy wybierz kopiuj i podaj je tu nam na forum.


RE: Problem z kamerką internetową Manhattan Mini Cam - FICU - 11.02.2010 22:45

Te linie to:
USB\VID_0C45&PID_6011&REV_0101
USB\VID_0C45&PID_6011