Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety •
Brak internetu mimo poprawnego polaczenia z hotspotem - Wersja do druku

+- Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety • (https://windows7forum.pl)
+-- Dział: Pomoc i wsparcie, Windows 7 (/pomoc-i-wsparcie-windows-7-26-f)
+--- Dział: Sieci komputerowe (/sieci-komputerowe-16-f)
+--- Wątek: Brak internetu mimo poprawnego polaczenia z hotspotem (/brak-internetu-mimo-poprawnego-polaczenia-z-hotspotem-43466-t)



Brak internetu mimo poprawnego polaczenia z hotspotem - samsung70 - 13.01.2015 01:03

siemanko, sprawa jest dość dziwna, na telefonie mam unlimited internet wiec zrobilem sobie z niego hotspot.
Hotspot/tethering działa ponieważ na drugim telefonie łączę się z utworzoną przeze mnie siecią i jestem w stanie normalnie przeglądać siec.
Problem pojawia się, gdy to samo chce zrobić na kompie z windows7 64bit.
wszystko wygląda super do do momentu połączenia się z siecią, sieć się elegancko łączy pisze że połączono ale wyświetlana jest ikonka że brak internetu a co za tym idzie nie mogę wyświetlić żadnej strony.

Zna ktoś, łatwiejsze bądź trudniejsze rozwiązanie tego problemu?

Oczywiście szukałem w sieci, ale wszędzie w większości była tylko instrukcja jak utworzyć punkt dostępowy oraz jak połączyć się z nim, raczej nie znalazłem odpowiedzi co zrobić z problem jak powyżej, dzięki za sensowne odpowiedzi, posypią się plusiki, Pozdrawiam.


RE: Brak internetu mimo poprawnego polaczenia z hotspotem - thermalfake - 19.01.2015 00:33

Na komputerze polecenia do wklepania
ipconfig/all
route print
Na telefonie apka która podobnie potrafi wyświetlić konfigurację protokołu TCP/IP
Chciałbym zobaczyć te wszystkie ustawienia