Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety •
Rozwiązany Gry na Windows 7 zawieszają exploer.exe (rozwiązany) - Wersja do druku

+- Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety • (https://windows7forum.pl)
+-- Dział: Pomoc i wsparcie, Windows 7 (/pomoc-i-wsparcie-windows-7-26-f)
+--- Dział: Software (/software-27-f)
+---- Dział: Gry (/gry-29-f)
+---- Wątek: Rozwiązany Gry na Windows 7 zawieszają exploer.exe (rozwiązany) (/gry-na-windows-7-zawieszaja-exploer-exe-rozwiazany-4327-t)



Gry na Windows 7 zawieszają exploer.exe (rozwiązany) - pagi - 07.02.2010 12:33

Witam mam taki problem. Od paru dni gdy gram w cokolwiek nawet w sapera gra co chwile jest w stanie brak odpowiedzi na parę setnych sekund. Wtedy ekran robi się czarny tak jakby chciało grę wyrzucić do pulpitu. Czasami gra wyrzucana jest do pulpitu wyłącza się i jest wtedy powiadomienie że windows eksplorer nie odpowiada. Daję wtedy żeby go uruchomić ponownie. Nie wiem w czym problem. Możliwe że coś z directx ale jak grałem w coś na opengl też był ten problem.


RE: Gry na Windows 7 zawieszają exploer.exe - slump - 08.02.2010 01:47

Na początek za pomocą : Szukanie i aktualizacja sterowników oraz identyfikacja sprzętu (porada) upewnij się , że masz aktualne sterowniki.


RE: Gry na Windows 7 zawieszają exploer.exe - pagi - 08.02.2010 21:08

Wszystkie sterowniki aktualne poza kartą dźwiękową, sieciową i coś tam z magazynowaniem.


RE: Gry na Windows 7 zawieszają exploer.exe - slump - 09.02.2010 16:02

Zapoznaj się z : GTA IV - błąd "Program przestał działać" (Rozwiązany)


RE: Gry na Windows 7 zawieszają exploer.exe (rozwiązane) - pagi - 10.02.2010 18:12

Hmm po głębszym zastanowieniu wróciłem na starego dobrego i niezastąpionego Windowsa XP Uśmiechnięty dzięki za pomoc. Wrócę na winde 7 jak nowego kompa se sprawie bo ten za słaby jest :/