Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety •
Narzędzie Diagnostyka sieci problem z wyświetlanym tekstem - Wersja do druku

+- Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety • (https://windows7forum.pl)
+-- Dział: Pomoc i wsparcie, Windows 7 (/pomoc-i-wsparcie-windows-7-26-f)
+--- Dział: Konfiguracja i optymalizacja Windows 7 (/konfiguracja-i-optymalizacja-windows-7-9-f)
+--- Wątek: Narzędzie Diagnostyka sieci problem z wyświetlanym tekstem (/narzedzie-diagnostyka-sieci-problem-z-wyswietlanym-tekstem-43123-t)



Narzędzie Diagnostyka sieci problem z wyświetlanym tekstem - irocket - 18.12.2014 11:45

Siema, dziś zauważyłem, że coś jest nie tak z narzędziem Diagnostyka sieci (lub szerzej - Rozwiązywanie problemów). Z racji, że nie chciało mi się połączyć z routerem, dałem rozwiązywanie problemów, nie poradziło sobie (ale nie o to tutaj chodzi), uraczyło mnie takim niby standardowym oknem:
[Obrazek: xzxwk.png]
Jednak dziwi mnie i niepokoi ta część, która powinna być ukryta, a nie jest. Jak to naprawić? Nie wiem od kiedy problem występuje, przywracanie nie pomaga (mam tylko punkt przed ostatnimi aktualizacjami). Jeżeli coś trzeba, to jeszcze podrzucę Cwaniak


RE: Narzędzie Diagnostyka sieci problem z wyświetlanym tekstem - thermalfake - 25.12.2014 11:35

Problem z przeparsowaniem dokumentu, XML'em. Czy coś da się z tym zrobić - nie wiem. Sprawa jak dla mnie nie jest istotna.