Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety •
W koszu Bardzo ale to bardzo powolne usuwanie plików - Wersja do druku

+- Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety • (https://windows7forum.pl)
+-- Dział: Forum (/forum-1-f)
+--- Dział: Kosz (/kosz-3-f)
+--- Wątek: W koszu Bardzo ale to bardzo powolne usuwanie plików (/bardzo-ale-to-bardzo-powolne-usuwanie-plikow-42944-t)



Bardzo ale to bardzo powolne usuwanie plików - UBOGI - 06.12.2014 15:53

Witam wszystkich.
Jestem nowym użytkownikiem Windows 7, 64 bit i nowym nudziarzem na tym forum. Mam identyczny problem z powolnym usuwaniem plików, ale to jest pikuś. Czasem ściągnę jakiś film z torrenta i umieszczam go w katalogu FILMY. Gdy kliknę prawym klawiszem myszy, aby go skopiować na pen drive, folder z plikami się zawiesza i ukazuje się napis "brak odpowiedzi", a rozwijalne menu z opcjami, - czyli; wytnij, kopiuj, itd w ogóle się nie ukazuje, tylko od razu się okno blokuje. Jak ktoś dowcipnie ujął, by przejść na Windows XP, sam chętnie bym to zrobił, ale mam nowy sprzęt, nie najgorszej klasy i w sumie nigdy z XP nie miałem problemu i wszystko w nim działało normalnie tylko wolno. Specjalnie kupiłem komputer szybki, żeby wszystko śmigało, a tu klapa. Jednym słowem zamieniłem muła na muła. Ile razy chcę czegoś dokonać w otwartym folderze, wyświetla mi się wędrujący, zielony pasek postępu, co trwa w nieskończoność. Czy można się cieszyć z nowego sprzętu?? Smutny