Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety •
Rozwiązany Windows 7 32 Home Premium - Po formacie nie widzi karty sieciowej - Wersja do druku

+- Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety • (https://windows7forum.pl)
+-- Dział: Pomoc i wsparcie, Windows 7 (/pomoc-i-wsparcie-windows-7-26-f)
+--- Dział: Sieci komputerowe (/sieci-komputerowe-16-f)
+--- Wątek: Rozwiązany Windows 7 32 Home Premium - Po formacie nie widzi karty sieciowej (/windows-7-32-home-premium-po-formacie-nie-widzi-karty-sieciowej-42735-t)



Windows 7 32 Home Premium - Po formacie nie widzi karty sieciowej - Kun224 - 20.11.2014 17:38

Witam mam problem sformatowałem dziś komputer i nie wyszukuje mi on karty sieciowej.

"System Windows nie wykrył prawidłowo zainstalowanej karty sieciowej"

Przed śmigało wszystko.

Win 7 32 bit
Procesor; AMD Phenom II X4 965
Płyta Głowna : AMD 970A-UD3
Chipset : AMD RD9x0

Nie wiem co robić, już powoli się denerwuje..
Proszę i dziękuje za pomoc.

(20.11.2014 17:38)Kun224 napisał(a):  Witam mam problem sformatowałem dziś komputer i nie wyszukuje mi on karty sieciowej.

"System Windows nie wykrył prawidłowo zainstalowanej karty sieciowej"

Przed śmigało wszystko.

Win 7 32 bit
Procesor; AMD Phenom II X4 965
Płyta Głowna : AMD 970A-UD3
Chipset : AMD RD9x0

Nie wiem co robić, już powoli się denerwuje..
Proszę i dziękuje za pomoc.


Problem rozwiązany.

ROZWIĄZANIE


RE: Windows 7 32 Home Premium - Po formacie nie widzi karty sieciowej - thermalfake - 20.11.2014 19:00

To logiczne, Win 7 nie zainstaluje wszystkich sterowników od ręki. Trzeba było zajrzeć do managera urządzeń. Warto na początek samemu na spokojnie przeanalizować problem gdyż ten był bardzo łatwy do rozwiązania niż się denerwować, dopiero potem szukać pomocy na forach. Poza tym nie na każdym forum dostaniesz odpowiedź w przeciągu kilku minut.

Przy okazji - system 32 bitowy oznacza się jako x86 a nie x32.