Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety •
Problem z rozdzielczością po włączeniu Skype - Wersja do druku

+- Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety • (https://windows7forum.pl)
+-- Dział: Pomoc i wsparcie, Windows 7 (/pomoc-i-wsparcie-windows-7-26-f)
+--- Dział: Konfiguracja i optymalizacja Windows 7 (/konfiguracja-i-optymalizacja-windows-7-9-f)
+--- Wątek: Problem z rozdzielczością po włączeniu Skype (/problem-z-rozdzielczoscia-po-wlaczeniu-skype-42478-t)



Problem z rozdzielczością po włączeniu Skype - Wiki2000 - 30.10.2014 20:04

Witam! Uśmiechnięty Więc po najnowszej aktualizacji Skype, na początku wyskakiwał mi bez przerwy błąd o treści, że Skype przestał działać i się wyłączał. Teraz z kolei po każdym ponownym włączeniu laptopa, i po automatycznym włączeniu Skype zmienia mi się obraz, mam na myśli kolorystyka. Próbowałam coś ustawić ze zgodnością na Skype, ale teraz jak włączam to jest tak samo i w dodatku ekran jest dużo powiększony.. Czy mógłby mi ktoś pomóc? Nie jestem pewna czy wszystko mam w porządku z zgodnością na Skype.. Dodam, że po odinstalowaniu Skype wszystko wraca do normy, obraz itp.


RE: Problem z rozdzielczością po włączeniu Skype - thermalfake - 01.11.2014 16:28

Cytat:Próbowałam coś ustawić ze zgodnością na Skype, ale teraz jak włączam to jest tak samo i w dodatku ekran jest dużo powiększony

Co dokładnie ?

Jest nieco bugów w tej wersji jak i zmian w samym interfejsie GUI przez co wielu użytkowników tego nie akceptuje i wraca do poprzednich wersji.