Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety •
Windows Media Player - problem z instalacją PlayReady ? - Wersja do druku

+- Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety • (https://windows7forum.pl)
+-- Dział: Pomoc i wsparcie, Windows 7 (/pomoc-i-wsparcie-windows-7-26-f)
+--- Dział: Konfiguracja i optymalizacja Windows 7 (/konfiguracja-i-optymalizacja-windows-7-9-f)
+--- Wątek: Windows Media Player - problem z instalacją PlayReady ? (/windows-media-player-problem-z-instalacja-playready-42407-t)



Windows Media Player - problem z instalacją PlayReady ? - KuASY - 24.10.2014 21:19

Oglądałem sobie tv na kompie, nigdy nie było problemów.
Po przeprowadzce oraz podłączeniu kabla antenowego, nie widzi programów. Podczas konfiguracji jest problem z zainstalowaniem PlayReady. Pojawia się błąd - System nie może odnaleźć określonej ścieżki. Wyjątek od HRESULT: 0x80070003
System 7 64bit. Ktoś spotkał się z takim błędem? Internet aktualnie z telefonu wi-fi, ponieważ nie mam jeszcze tutaj sieci innej.

Pozdrawiam
Nikt nie pomoże? Smutny


RE: Windows Media Player - problem z instalacją PlayReady ? - thermalfake - 26.10.2014 14:11

Udostępnij oba dzienniki zdarzeń
c:\windows\system32\winevt\logs\system.evtx
c:\windows\system32\winevt\logs\application.evtx
Coś więcej na temat karty tv i sygnału (dostawca) ?


RE: Windows Media Player - problem z instalacją PlayReady ? - KuASY - 27.10.2014 15:43

Dziękuje za odpowiedź.
Ciężko stwierdzić jaki dostawca TV, jest to tv naziemna tyle wiem.
W domu rodzinnym również była tv naziemna antenowa i nie było problemu z działaniem tv na kompie.
Moja karta to WinFast DTV2000 H Plus

Gdzie mógłbym wrzucić te pliki oba mają ~40mb


RE: Windows Media Player - problem z instalacją PlayReady ? - thermalfake - 01.11.2014 17:22

(27.10.2014 15:43)KuASY napisał(a):  Ciężko stwierdzić jaki dostawca TV, jest to tv naziemna tyle wiem.
W domu rodzinnym również była tv naziemna antenowa i nie było problemu z działaniem tv na kompie.
Moja karta to WinFast DTV2000 H Plus

Na pewno instalacja jest podprowadzona pod złącze Antenna - tylko nim leci sygnał zarówno analogowy jak i cyfrowy.
Obecnie tv naziemna przeszła na sygnał cyfrowy i do poprawnego działania potrzebuje tuner dvb-t który jest częścią tego leadtek'a.

Cytat:Gdzie mógłbym wrzucić te pliki oba mają ~40mb

Obojętnie jakikolwiek serwer hostingowe np zippyshare.com, sendspace.pl itp


RE: Windows Media Player - problem z instalacją PlayReady ? - KuASY - 03.11.2014 15:48

Witam,

W nowym mieszkaniu mam tv i jakiś tuner dvb-t i działa wszystko, podłączam się pod ten sam kabel i nie działa u mnie Smutny

Tutaj link do plików -

Application.7z
http://www63.zippyshare.com/v/978916/file.html

System.7z
http://www63.zippyshare.com/v/89263988/file.html


RE: Windows Media Player - problem z instalacją PlayReady ? - KuASY - 15.11.2014 23:22

Panowie nikt nic? Smutny


RE: Windows Media Player - problem z instalacją PlayReady ? - thermalfake - 16.11.2014 13:32

W logach nic szczególnego nie ma. Wykonaj jako kopię obraz systemu do późniejszego przywrócenia i postaw system na czysto do przetestowania. Innej możliwości na tą chwilę nie widzę ponieważ nie siedzę we wszystkich tematach.