Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety •
Odszyfrowany dysk systemowy. - Wersja do druku

+- Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety • (https://windows7forum.pl)
+-- Dział: Pomoc i wsparcie, Windows 7 (/pomoc-i-wsparcie-windows-7-26-f)
+--- Dział: Instalacja i aktualizacja Windows 7 (/instalacja-i-aktualizacja-windows-7-8-f)
+--- Wątek: Odszyfrowany dysk systemowy. (/odszyfrowany-dysk-systemowy-42379-t)



Odszyfrowany dysk systemowy. - jaayy - 22.10.2014 22:01

Witam.
Jakiś czas temu zaszyfrowałem dysk systemowy(SSD) funkcją bitlocker w win8,1 lecz coś poszlo nei tak i nie mogłem uruchomić laptopa, przy właczaniu pojawiał się pusty niebieski ekran. Zbootowałem Windowsa z pendriva i przy pomocy klucza odszzyfrowującego z txt odszyfrowałem dysk przy czym windows przywrócił mi system i miałem sformatowany ten dysk jakby ale była utworzona jakaś dodatkowa partycja o wielkości 350mb. Zdecydowałem sie zainstalować win7 i już zaczęły się problemy(tak jakby nie wszystkie pliki zostały odszyfrowane) nie mogłem uruchomić instalatora win7 bo podawał komunikat że nie ma sterowników od dvd choć instalowałem z pendriva. Zbootwałem win8.1 i nim sformatowałem dysk i później normalnie zainstalowałem win7. Mam dośc sporo problemów choć niby system jest "świeży", nie mam wielu bibliotek dll. Nie mogę odpalać wielu programów bo brakuje bibliotek dll. Nie działa mi także wtyczka flash player(na żadnej przegladarce, przeinstalowywalem wtyczke i nadal nie dziala). Ogólnie czuć, że coś jest nie tak. Co mam teraz zrobić? Jakieś rady?