Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety •
Rozwiązany Problem z rozłączaniem sieci - Wersja do druku

+- Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety • (https://windows7forum.pl)
+-- Dział: Pomoc i wsparcie, Windows 7 (/pomoc-i-wsparcie-windows-7-26-f)
+--- Dział: Sieci komputerowe (/sieci-komputerowe-16-f)
+--- Wątek: Rozwiązany Problem z rozłączaniem sieci (/problem-z-rozlaczaniem-sieci-4216-t)



Problem z rozłączaniem sieci - gryfita - 03.02.2010 21:12

Mam problem z przerywaniem połączenia sieci . Po połączeniu oglądam jedną stronę drugą jest ok .
Po pozostawieniu w bezczynności rozłącza sieć .Sieć kablowa PPPoE . Ustawienia karty automatyczne .
Serwis internetu sprawdził serwer i kabel jest ok .Pod XP działało wszystko ok .Pomóżcie .


RE: Problem z rozłączaniem sieci - Lalik - 03.02.2010 21:29

Spróbuj ustawić na sztywno połączenie, a nie automatyczne, jeśli problem się będzie utrzymywać proponowałabym aktualizację sterownika. Pozdrawiam


RE: Problem z rozłączaniem sieci - gryfita - 03.02.2010 21:46

(03.02.2010 21:29)Lalik napisał(a):  Spróbuj ustawić na sztywno połączenie, a nie automatyczne, jeśli problem się będzie utrzymywać proponowałabym aktualizację sterownika. Pozdrawiam

Spróbuję ok


RE: Problem z rozłączaniem sieci - StoProcent - 03.02.2010 21:51

Moim zdaniem to wina sterownika , ja czy mam sztywno czy nie to i tak samo jest ;]


RE: Problem z rozłączaniem sieci - gryfita - 03.02.2010 22:12

Niestety ustawiłem sztywno adresy i zaktualizowałem sterowniki i nie pomogło.
rozłączyło znów sieć .
Co ciekawe nie pokazuje na ikonie na pasku wykrzyknika ale nie wybiera nowej strony.


RE: Problem z rozłączaniem sieci - Lalik - 03.02.2010 22:15

A sterownik dla Win 7 instalowałeś czy Vista? jeśli Vista to tryb zgodności, jeśli to nic nie da to spróbuj takiego myku i zainstaluj mu jakiś program optymalizujący połączenia internetowe, być może wymuszając pozbędziesz się problemu, kilku osobom to już pomogło Zadowolony


RE: Problem z rozłączaniem sieci - gryfita - 03.02.2010 22:15

Po rozłączeniu i ponownym połączeniu sieć działa


RE: Problem z rozłączaniem sieci - Lalik - 03.02.2010 22:16

Ale dalej zrywa ? Tak ?


RE: Problem z rozłączaniem sieci - gryfita - 03.02.2010 22:17

Mam W7 64 bit home premium
A jaki program proponujesz
Tak zrywa musiałem otwierać na nowo forum.


RE: Problem z rozłączaniem sieci - Lalik - 03.02.2010 22:20

Oj słuchaj nie za bardzo w tym siedzę wiem że kolega z forum użył jakiegoś Accelratte ( nazwę mogłam przekręcić) ale w ramach testu znajdź obojętnie co po 7, zobaczymy czy w ogóle coś się zmieni.


RE: Problem z rozłączaniem sieci - gryfita - 05.02.2010 17:16

Wszystko rozwiązał zakup routera po ustawieniu przez serwisanta internet śmiga .
Sieć się nie rozłącza . Dzięki za rady
pozdrawiam