Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety •
Brak komunikatu o pomyślnym przywróceniu systemu - Wersja do druku

+- Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety • (https://windows7forum.pl)
+-- Dział: Pomoc i wsparcie, Windows 7 (/pomoc-i-wsparcie-windows-7-26-f)
+--- Dział: Konfiguracja i optymalizacja Windows 7 (/konfiguracja-i-optymalizacja-windows-7-9-f)
+--- Wątek: Brak komunikatu o pomyślnym przywróceniu systemu (/brak-komunikatu-o-pomyslnym-przywroceniu-systemu-41909-t)



Brak komunikatu o pomyślnym przywróceniu systemu - wit507 - 07.09.2014 12:25

Brak jakiegokolwiek komunikatu po przywróceniu systemu, czym to może być spowodowane ?
Poza tym, przywracanie chyba działa, ale 100% pewności nie mam.


RE: Brak komunikatu o pomyślnym przywróceniu systemu - thermalfake - 07.09.2014 21:12

Musi pojawić się potwierdzenie poprawnego wykonania przywracania zarówno z utworzonego punktu jak i z obrazu (system image) bądź też komunikaty błędów.
Przy przywracaniu obrazu wszystko wraca do momentu jego utworzenia czyli trzeba wykonać sobie kopię swoich danych utworzonych w międzyczasie.
Przy przywracaniu z punktu usuwają Ci się programy i sterowniki a dane prywatne zostają.
Masz teraz pogląd co sprawdzić żeby stwierdzić czy przywracanie zadziałało.


RE: Brak komunikatu o pomyślnym przywróceniu systemu - wit507 - 08.09.2014 07:52

Dzięki za dobre chęci, ale to że musi a raczej powinno to ja wiem, stąd mój post. Co chciałem osiągnąć i czym skutkuje przywracanie systemu do określonego punktu w czasie też chyba wiem. Skoro nie ma żadnego komunikatu po tej operacji, to i 100% pewności nie ma, że wszystko się udało.

To może inaczej, który wpis w rejestrze odpowiada za ten komunikat ?


RE: Brak komunikatu o pomyślnym przywróceniu systemu - thermalfake - 08.09.2014 11:44

No ale ja już napisałem po chłopsku jak stwierdzić.
Pełne przywracanie z kopii - stan wszystkiego na dysku na dzień kiedy była robiona kopia. Nic się w rejestrze nie zapisuje ponieważ robisz nadpisywanie całej partycji i dzienniki zdarzeń zawierają informacje tylko do momentu wykonania kopii.
Przywracanie z punktu - Twoje dane zostają, ślad jaki zostaje przez to zdarzenie to zapisanie takiej informacji do dziennika zdarzeń jako informacja, błąd krytyczny itp.


RE: Brak komunikatu o pomyślnym przywróceniu systemu - wit507 - 09.09.2014 08:00

Ponawiam pytanie, czy ktoś wie dlaczego nie pojawia się jakikolwiek komunikat po przywróceniu sytemu ?


RE: Brak komunikatu o pomyślnym przywróceniu systemu - thermalfake - 27.09.2014 17:54

Kup legalny system - taki bez modyfikacji, bez przeróbek z torrentów.


RE: Brak komunikatu o pomyślnym przywróceniu systemu - Maxim128 - 27.09.2014 18:25

Autor nie wyraża zainteresowania tematem, dlatego zamykam. Otwarcie wątku możliwe na prośbę Autora.