Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety •
Rozwiązany Po upgradzie Visty do Windows 7HP w przeglądarkach dopisują się znaki (rozwiązany) - Wersja do druku

+- Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety • (https://windows7forum.pl)
+-- Dział: Pomoc i wsparcie, Windows 7 (/pomoc-i-wsparcie-windows-7-26-f)
+--- Dział: Instalacja i aktualizacja Windows 7 (/instalacja-i-aktualizacja-windows-7-8-f)
+--- Wątek: Rozwiązany Po upgradzie Visty do Windows 7HP w przeglądarkach dopisują się znaki (rozwiązany) (/po-upgradzie-visty-do-windows-7hp-w-przegladarkach-dopisuja-sie-znaki-rozwiazany-4173-t)



Po upgradzie Visty do Windows 7HP w przeglądarkach dopisują się znaki (rozwiązany) - Wlodsalak - 02.02.2010 07:47

Przy wpisywaniu tekstu pojawiają się losowo znaki. Nie mam tych problemów z thunderbirdem ani z innymi programami. W tej chwili piszę w notatniku i kopiuję do firefoxa. Komputer Dell studio 1555.


RE: Po upgradzie Visty do Windows 7 home premium w przeglądarkach (IE i Firefox) przy - Lalik - 02.02.2010 09:28

Nie do końca rozumiem ? Jakie znaki losowo ? Rozumiem, że w językach masz ustawione na polski programisty ?I zarówno Vista jak i 7 był w języku pl ? Jeśli nie musisz zmienić opcje regionalne.


RE: Po upgradzie Visty do Windows 7 home premium w przeglądarkach (IE i Firefox) przy - Wlodsalak - 02.02.2010 10:22

(02.02.2010 09:28)Lalik napisał(a):  Nie do końca rozumiem ? jakie znaki losowo ? rozumiem że w językach masz ustawione na polski programisty ? i zarówno Vista jak i 7 był w języku pl ? jeśli nie musisz zmienić opcje regionalne.

Vista i 7 były w języku pl, losowo, znaczy , że naciskając jakiś klawisz otrzymujemy znak losowo różny, np. naciskam w i mam: l,k,b,/ ..... .
Sprawę rozwiązałem. Odinstalowałem obie przeglądarki usuwając wszystkie ustawienia i zainstalowałem tylko firefoxa, z backupu wczytałem tylko ciasteczka, zakładki i dodatki.


RE: Po upgradzie Visty do Windows 7HP w przeglądarkach (IE i Firefox) dopisują się znaki - War_3_ - 02.02.2010 11:03

A nie masz namieszane w opcjach regionalnych i języka klawiatury razem z wciśniętym klawiszem funkcyjnym?