Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety •
Rozwiązany problem z rejestracją Win 7 - Wersja do druku

+- Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety • (https://windows7forum.pl)
+-- Dział: Pomoc i wsparcie, Windows 7 (/pomoc-i-wsparcie-windows-7-26-f)
+--- Dział: Instalacja i aktualizacja Windows 7 (/instalacja-i-aktualizacja-windows-7-8-f)
+--- Wątek: Rozwiązany problem z rejestracją Win 7 (/problem-z-rejestracja-win-7-41411-t)



problem z rejestracją Win 7 - rampir - 26.07.2014 08:03

Witam Mam problem z zarejestrowaniem Win 7 wpisuje klucz umieszczony pod spodem laptopa którego zakupiłem , niedawno ( do tej pory pracowałem wyłącznie na XP ) na naklejce napis głosi Windows 7 home prem ca i za cholerę nie pasuje do wersji którą mam to jest Win 7 hp ( nie wiem pewnie zła wersja ) nie wiem co oznacza to CA na końcu


RE: problem z rejestracją Win 7 - irocket - 26.07.2014 09:09

A nie jest to czasem OA? W każdym razie najczęściej aktywację laptopów trzeba przeprowadzać telefonicznie. Tylko musisz wybrać taką opcję w systemie. Pokaże ci się dość długi kod, który wklepujesz potem dzwoniąc na
Kod:
00 800 12 11 654 - międzynarodowy numer bezpłatny*
w godzinach 8-20 w dni robocze.
Automatyczna aktywacja telefoniczna dostępna całą dobę.
* Twój operator telefoniczny może pobrać opłatę za połączenie
i otrzymujesz kod do wpisania w systemie.


RE: problem z rejestracją Win 7 - rampir - 26.07.2014 11:15

(26.07.2014 09:09)irocket napisał(a):  A nie jest to czasem OA? W każdym razie najczęściej aktywację laptopów trzeba przeprowadzać telefonicznie. Tylko musisz wybrać taką opcję w systemie. Pokaże ci się dość długi kod, który wklepujesz potem dzwoniąc na
Kod:
00 800 12 11 654 - międzynarodowy numer bezpłatny*
w godzinach 8-20 w dni robocze.
Automatyczna aktywacja telefoniczna dostępna całą dobę.
* Twój operator telefoniczny może pobrać opłatę za połączenie
i otrzymujesz kod do wpisania w systemie.

dzięki rejestracja tel pomogła.