Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety •
Rozwiązany Jaki program pocztowy podobny do komunikatora tlen ? - Wersja do druku

+- Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety • (https://windows7forum.pl)
+-- Dział: Pomoc i wsparcie, Windows 7 (/pomoc-i-wsparcie-windows-7-26-f)
+--- Dział: Software (/software-27-f)
+--- Wątek: Rozwiązany Jaki program pocztowy podobny do komunikatora tlen ? (/jaki-program-pocztowy-podobny-do-komunikatora-tlen-41314-t)



Jaki program pocztowy podobny do komunikatora tlen ? - pankracy1991 - 17.07.2014 13:24

Siema

Od wielu lat używałem komunikatora tlen jako alternatywy dla komunikatora GG a przy okazji miałem w nim klijenta poczty e-mail, który był bardzo fajny, minimalistyczny, a wszystkie e-maile, które do mnie przychodziły informowały mnie wyraźnym dźwiękiem i powiadomieniem. Dodatkową zaletą był dzwięk przy logowaniu się na każde konto, co było wyjątkowo pomocne gdy internet padał a po dźwięku szybciej widziałem, że powrócił.
Od kiedy skasowałem konto GG, komunikator już nie byl taki poręczny.

Moje pytanie jest następujące: czy jest jakiś dobry program, w którym moge mieć dwa konta pocztowe i przełączać się między nimi za pomocą jednego kliniecia? Zależałoby mi aby nowy program miał podobne cechy jak wyżej opisany, głownie te powiadomienia dźwiękowe i przełączanie.

Wiecie poczta zawsze działa w tyle a taki wygodny programik to coś. Co polecacie ?


RE: Jaki program pocztowy podobny do komunikatora tlen ? - irocket - 17.07.2014 14:28

W Mozilla Thunderbird jest możliwość dodania kilku kont pocztowych, u siebie mam ustawione 3 konta, aktualizacja co 5 minut.


RE: Jaki program pocztowy podobny do komunikatora tlen ? - pankracy1991 - 17.07.2014 14:35

(17.07.2014 14:28)irocket napisał(a):  W Mozilla Thunderbird jest możliwość dodania kilku kont pocztowych, u siebie mam ustawione 3 konta, aktualizacja co 5 minut.

a automatycznie powiadomienia w czasie nadejścia maila są? tzn w czasie rzeczywistym ?


RE: Jaki program pocztowy podobny do komunikatora tlen ? - irocket - 17.07.2014 15:33

Jest dźwięk, który można zmienić (chyba domyślnie z systemowego korzysta) i okienko pokazujące się w prawym dolnym rogu.
[Obrazek: jmxdr.png]


RE: Jaki program pocztowy podobny do komunikatora tlen ? - pankracy1991 - 17.07.2014 15:41

Zamknij temat