Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety •
Logowanie się do ustawień routera: D-Link - Wersja do druku

+- Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety • (https://windows7forum.pl)
+-- Dział: Pomoc i wsparcie, Windows 7 (/pomoc-i-wsparcie-windows-7-26-f)
+--- Dział: Sieci komputerowe (/sieci-komputerowe-16-f)
+--- Wątek: Logowanie się do ustawień routera: D-Link (/logowanie-sie-do-ustawien-routera-d-link-41197-t)



Logowanie się do ustawień routera: D-Link - fullje - 06.07.2014 10:57

Witam was serdecznie drodzy forumowicze. Pomijając wstępy to po podłączeniu D-Linka do mojego laptopa czy to poprzez kabel ethernetowy czy za pomocą Wi-Fi nie mogę się zalogować na jego ustawienia. Z telefonu komórkowego tabletu, z 2 innych laptopów zrobić to mogę, jednak na moim pyta tylko o hasło do routera, pasek adresu zmienia nazwę na xx.xx.xx.xx/cgi-bin/webcm ( gdzie xx to ip ) i widzę, że status pobierania informacji ze strony routera trwa w nieskończoność i nic się nie ładuje. Jakieś porady co do tego? Powyłączałem już firewalle, antywirusy, ciasteczka zerowałem, nawet próbowałem na IE... Nic nie działa.

Pozdrawiam


RE: Logowanie się do ustawień routera: D-Link - thermalfake - 06.07.2014 12:45

Jaki model D-Link'a ?
Jaka wersja IE ? Próbowałeś przy pomocy innej przeglądarki (jakiej) ?
Porównywałeś ustawienia protokołu TCP/IP z reszty stanowisk, ipconfig/all
Czyściłeś pamięć podręczną DNS poleceniem ipconfig/flushdns ?


RE: Logowanie się do ustawień routera: D-Link - fullje - 06.07.2014 13:28

D-Link G624T, moją domyślną przeglądarką jest Google Chrome a z IE nigdy nie korzystam ( mam win 8, więc chyba ta najnowsza IE tam jest, nie wiem ) wiec problem nie dotyczy przeglądarki. Przed chwilą również wyczyściłem pamięć podręczną DNS tu jak i w ustawieniach internetowych reset ustawień ( panel sterowania,/opcje internetowe/zaawansowane i przywracanie ustawień domyślnych - tak jak napisane jest na stronie dlinka ) i to również nie pomogło. A ustawienia protokołu są chyba zgodne ( sprawdziłem pobieżnie jakoś godzinę temu, teraz brak możliwości porównania ustawień )

Pozdrawiam