Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety •
Rozwiązany Jak przenieśc obraz z pulpitu do programu adobe photoshop cs6? - Wersja do druku

+- Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety • (https://windows7forum.pl)
+-- Dział: Pomoc i wsparcie, Windows 7 (/pomoc-i-wsparcie-windows-7-26-f)
+--- Dział: Software (/software-27-f)
+--- Wątek: Rozwiązany Jak przenieśc obraz z pulpitu do programu adobe photoshop cs6? (/jak-przeniesc-obraz-z-pulpitu-do-programu-adobe-photoshop-cs6-41167-t)



Jak przenieśc obraz z pulpitu do programu adobe photoshop cs6? - Jovi2013 - 03.07.2014 15:41

Witam.

Mam ostatnio problem z programem adobe photoshop cs6.

otóż najprostszy błąd.

nie mogę przenieśc pliku z pulpitu do programu.Pokazuję mi kursor w programie znak przekreślonego kółka.

Jak mogę temu zaradzić?

Pomocy


RE: Jak przenieśc obraz z pulpitu do programu adobe photoshop cs6? - Maxim128 - 03.07.2014 21:19

A nie możesz otworzyć go z menu Plik>otwórz?


RE: Jak przenieśc obraz z pulpitu do programu adobe photoshop cs6? - thermalfake - 03.07.2014 22:31

Z jakiego pliku o jakim rozszerzeniu i czy był wcześniej stworzony w tym PS-ie lub innym o jakiej wersji ?


RE: Jak przenieśc obraz z pulpitu do programu adobe photoshop cs6? - Jovi2013 - 04.07.2014 00:13

Maxim128 - nie ponieważ później mam problem z nakładaniem kolejnej warstwy
thermalfake - normalny plik jpg pobrany z internetu.Próbowałem z innymi plikami też nic


RE: Jak przenieśc obraz z pulpitu do programu adobe photoshop cs6? - irocket - 04.07.2014 07:28

Nie ma czegoś takiego jak w Gimpie, tj Otwórz jako warstwy?


RE: Jak przenieśc obraz z pulpitu do programu adobe photoshop cs6? - Jovi2013 - 04.07.2014 12:04

irocket - Mam już tło i gdy chcę przenieść dowolny obrazek nie mogę tego zrobić ponieważ program mi na to nie pozwala.


RE: Jak przenieśc obraz z pulpitu do programu adobe photoshop cs6? - irocket - 04.07.2014 12:41

http://www.photoshopessentials.com/basics/layers/images-as-layers/


RE: Jak przenieśc obraz z pulpitu do programu adobe photoshop cs6? - Jovi2013 - 04.07.2014 17:45

Nie znam angielskiego.Nie możecie po prostu poradzić mi jak naprawić błąd z przenoszeniem?


RE: Jak przenieśc obraz z pulpitu do programu adobe photoshop cs6? - thermalfake - 05.07.2014 09:05

To wreszcie czas zacząć się uczyć albo być na tyle rozgarniętym i wpaść na pomysł żeby użyć internetowego translatora chociażby z google.
Ty sobie myślisz, że my tutaj nie mamy co robić i z nudów trzaskamy fotoszopa w dodatku lewego bo licencja tania nie jest ?
Wyłącz UAC, jeśli aplikacja uruchamiana jest we właściwościach z opcją Uruchom ten program jako administrator to odznacz. Sprawdź pliki graficzne na zakładce zabezpieczenia kto ma do nich prawa. Na końcu można zrobić reinstalację PS'a. Te rzeczy ludziom pomagały, oczywiście po zapytaniu wuja google w języku angielskim.


RE: Jak przenieśc obraz z pulpitu do programu adobe photoshop cs6? - Jovi2013 - 10.07.2014 10:56

1.Przepraszam ale wchodzę na polską stronę po to,aby nie musieć korzystać z obcego mi w pewnym stopniu języka.
2.Wieże że macie wiele do roboty
3. Dziękuje pomogło wyłączenie UAC
Pozdrawiam