Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety •
Jak sfromatowac partycję z XP z poziomu Windows 7? - Wersja do druku

+- Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety • (https://windows7forum.pl)
+-- Dział: Pomoc i wsparcie, Windows 7 (/pomoc-i-wsparcie-windows-7-26-f)
+--- Dział: Konfiguracja i optymalizacja Windows 7 (/konfiguracja-i-optymalizacja-windows-7-9-f)
+--- Wątek: Jak sfromatowac partycję z XP z poziomu Windows 7? (/jak-sfromatowac-partycje-z-xp-z-poziomu-windows-7-4105-t)



Jak sfromatowac partycję z XP z poziomu Windows 7? - lanowy - 30.01.2010 14:41

Jak wyżej: nie mogę sformatować partycji z winXP. Wcześniej miałem problem z zapisywaniem na dysku systemowym z 7ką ale coś tam w tych zabezpieczeniach pogrzebałem i się udało, tutaj zrobiłem to samo ale nie reaguje na tego fermata, wykukuje, że nie może dokończyć formatowania. Przeszukiwałem trochę forum i natrafiłem na inf o problemie niektórych użytkowników którzy właśnie coś takiego chcieli zrobić i później nie widziało im 7mki przy uruchamianiu kompa tylko próbowało się na XP załadować.


RE: Jak sfromatowac partycje z XP z poziomu 7mki? - slump - 30.01.2010 14:56

Zapoznaj się z : Usunięcie Windows XP i zostawienie Windows 7. (rozwiązany) a zrobisz wszystko jak trzeba. Format na końcu i z poziomy Windows 7 możesz nie móc tego zrobić. Ale wystarczy, że uruchomisz kompa z płyty instalacyjnej Windows i tam będziesz mógł zrobić z tym dyskiem/partycja co chcesz.